2017 Yılında Çıkmış Seyredilmesi Gereken En İyi Filmler!

2017 yılında vizyona giren en iyi filmleri sizler için derledik. Bu makalemiz aracılığı ile IMDb'de 2017 yılında en yüksek puanları almış tüm filmleri ve konularını görebilirsiniz.3 min


14
10 paylaşım, 14 puan

Film sektörünün gelişmesi ile neredeyse her ülkede her sene yüzlerce film vizyona girmektedir. Kimi filmler gerek yapımı, gerek oyuncu kadrosu ile milyonlarca kişi tarafından beğenilmekteyken kimi filmler yapımcılığının kötü olması veyahut konusunun iyi olmamasından dolayı çok fazla izleyici bulamamaktadır.

Sizler için Kargamel ekibi olarak 2017 yılında seyredilmesi gereken en iyi filmler listesini hazırladık. Eğer sizlerde yeni çıkmış ve seyredilmesi gereken filmler arıyorsanız Kargamel ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz bu listeye göz atabilirsiniz. 2017 yılında çıkmış seyredilmesi gereken en iyi filmler listesi Kargamel ekibi tarafından oluşturulmuş olup IMDB puanları ve yerli, yabancı kaynaklar baz alınmıştır.

Kesinlikle Seyredilmesi Gereken Filmler!

1-) Dunkirk (8,4)

21 Temmuz 2017 tarihinde seyirci ile buluşmuş olan Dunkirk filmi şu anda IMDb listesinde 2017 yılında çıkarılmış filmler arasında zirvede yer almaktadır. Dunkirk filminin imdb’de 8,4 puan aldığı görülmektedir. Peki Dunkirk filminin konusu nedir. Filmin esas konusu 2. dünya savaşıdır. 2. dünya savaşında Dunkerque Tahliyesini konu almış olan Dunkirk filmi heyecanlı atmosferi ve harika ses efektleri ile İngiliz askerlerinin düşman askerleri tarafından etrafının sarılmasıyla film başlıyor. Yüz binlerce askerin etrafının çevrilmesi ile başlayan film sürükleyici olmasından dolayı herkes tarafından beğenilmiş olup özellikler askerlerim diyalogları ve davranışlarının gerçekçi olması gözlerden kaçmamıştır.

2-) Baby Driver – Tam Gaz (8,2)

30 Haziran 2017 tarihinde sinemaya çıkmış ve halen dünyanın dört bir yanında gösterimde olan Baby Driver, Tam Gaz filmi ABD yapımı bir filmdir. Film komedi, suç ve aksiyonu içerisinde barındırmaktadır. Baby Driver, Tam Gaz filmi imdb listesinde 8,2 puan alarak 2017 yılında çıkarılmış en iyi kinci filmdir. Peki Baby driver, tam gaz filminin konusu nedir. Karamel ekibi olarak tam gaz filmini inceledik ve sizlere konuyu şu şekilde özetleyebiliriz. Filmimiz de ana karakterlerden olarak Ansel Elgort isiminde süper araç kullanan birisi var. Ansel Elgort dışarıdan görünüşte masum, bebek yüzlü olarak görüldüğünden dolayı kimse onun suç işlediğine inanmıyor. Ancak iyi araba sürdüğünden dolayı kentin en tehlikeli suç çetesinin kaçış şoförü olarak çalışmaktadır. Çok fazla konuşmaması ile bilinen bebek yüzlü karakterimizin hayatına bir kadın girer ve ona aşık olduktan sonra gerilim dolu bir hayat yerine mutluluk dolu bir hayatı tercih edecektir. Fakat suç çetesinden ”hadi ben gidiyorum” şeklinde çıkamayacak ve başından türlü olaylar geçecektir.

3-) Logan (8,1)

Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılmış olan Logan filmi 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Seyirci tarafından oldukça beğenilen beğenilen Logan filmi imdb’de 8.1 puan almış ve 2017 yılında çıkarılmış en iyi üçüncü film olmuştur. Peki Logan filminin konusu nedir. Logan filmi aksiyon, macera, bilim kurgu içerisine alan geniş kategorili filmler arasında yer almaktadır. Logan filmimiz ileri bir tarihte geçmektedir ve ana karakterimiz yaşlanmış olduğundan dolayı süper güçlerinin yavaş yavaş kayıp etmeye başlamıştır. Meşhur çalışmaları ile bilinen Profesör X ise Alzheimer hastalığından dolayı giderek unutkan olmuş ve Meksika sınırında saklanmaktadır. Logan tüm dünyadan kaçmak isteyecek, çabalayacak ancak Laura Kinney isimli küçük bir kız onun huzurunu bozacaktır.

4-) Galaksinin Koruyucuları 2 (8,0)

Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan Galaksinin Koruyucuları 2 filmi 28 Nisan 2017 tarihinde seyirci ile buluştu. Galaksinin Koruyucuları 2 imdb listesinde ilk haftalarda yüksek puanlar aldı ve şu anda filmin 8.0 puan aldığı görülmektedir. Peki Galaksinin Koruyucuları 2 filmimizin ana konusu nedir? 2014 yılında serinin ilk filmi olan Galaksinin Koruyucuları’nın ikinci serisi olan bu filmde Star-Lord arkadaşı olan suikastçi Gamora, galaksinin her bir yanında dolaşan Drax, ödül avcısı olarak bilinen rakun Rocket ve onun neredeyse peşinden hiç ayrılmayan Groot ile birlikte babasının kökenlerini arayacak. Yolculuk epey uzun sürecek ve Galasinin Koruyucuları 2 filminde çokça savaş sahnelerine rastlayacağız.

5-) Örümcek Adam Eve Dönüş (7,9)

2017 yılında çıkmış seyredilmesi gereken en iyi filmler listesi yapılır da Örümcek Adam filminin devam serisi listeye eklenmez mi? Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak bilinen Örümcek Adam Eve Dönüş filmi 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girdi. imdb listesinde Örümcek Adam Eve Dönüş filminin 7,9 puan aldığı görülmektedir. Peki filmimizin konusu nedir.  Ana karakterimiz Peter Parker (Örümcek Adam), Tony Stark gözetimi altına alınarak Avengers ekibinin bir üyesi olmaya devam etmekte ve ardından halen bitiremediği lise öğrenimini sürdürmektedir. Örümcek adam karakterimizin bu serisinde ki düşmanı Adrian Toomes’dir. Lise eğitimine devam eden Peter Parker Adrian Toomes’ı durdurmak için ölüm ile burun burun gelecektir.


Sosyal medyada paylaş!

14
10 paylaşım, 14 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
12
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
5
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
15
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
5
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!