ABD’de Gençler Bağımsızlıklarını Herkesin Önünde İlişkiye Girerek Kutladı!

Amerika Birleşik Devletlerinin bağımsızlık gününde halk plajda çıplak bir şekilde ve dört genç ise cinsel ilişkiye girerek kutladı.2 dk okuma süresi


0
12 paylaşım

Amerika Birleşik Devletlerinde her sene 4 Temmuz tarihinde farklı bölgelerde çeşitli etkinlikler ve kutlamalar yapılmaktadır. 4 Temmuz ABD için bağımsızlık günüdür ve halk bunu kutlamalar yaparak karşılamaktadır. 4 Temmuz 2017 tarihinde yaşanan kutlama olaylarının görüntüleri basına sızdı ve yeni detaylar ortaya çıktı.

Amerika Birleşik Devletleri ülkesinin bazı plajlarında pek çok vatandaşın üstünü soyunarak dolaştığı, sahilde çırıl çıplak dolaşarak kutladığı görüldü. Rahatına düşkün insanlar çıplak bir şekilde plajda dolaşmak isteyebilir ancak herkes o şahsın tüm vücudunu görmek zorunda değildir buradan çıplak dolaşan kişilere ”aman hocam, üşütürsün” yorumlarımızı gönderiyoruz.

mahkeme.jpg

Cinsel İlişkiye Girdiler! Çocuklar Seyretti

Plajda çıplak şekilde yürümeleri, bir birlerine çamurlu banyolar yaptırmaları, çocukların ve insanların gözleri önüde soyunmaları her şeyi geçtik çocukların gözleri önünde cinsel ilişkiye giren kişileri de gördük. İnsanlar sizin ilişkinizi görmek zorunda mı? ”medeniyet çocukların önünde ilişkiye girmek değildir” ifadesi bu şahıslara söylenecek en güzel şey olabilir mi? Ya da ”bağımsızlık kutlamalarda ilişkiye girmek midir?

Üstelik cinsel ilişkiye giren kişilerin bir tanesi 18 yaşından küçül ve diğer üç tanesi de 18 yaşından büyük olduğu öğrenildi. Polis ilgili şahısları olay yerinde göz altına aldı ve plajda cinsel ilişkiye giren kişiler diğer bağımsızlık günü kutlayıcıları tarafından yoğun tezahüratlar ile karşıladı polisi çok sayıda yuhlayan cinsel ilişkiye giren kişileri bırakması konusunda uyarı verenlerin olduğu görüldü.

basin.jpg

Medeniyet Nedir?

Medeniyet kutlama yapmak mıdır? Medeniyet soyunmak mıdır? Medeniyet bağımsızlık gününde herkesin önünde çıplak şekilde dolaşarak cinsel ilişkiye girmek midir? Ne demiş Mehmet Akif Ersoy medeniyet çıplaklık ise eğer, desenize hayvanlar bizden daha medeni… Bu söz aslın da bu haber için kullanılacak en doğru sözlerden bir tanesidir.

4 Temmuz 2017 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinde yaşanan cinsel ilişkiye girme olayında polis ilgili şahısları tutuklayarak mahkemeye sevk etti. Mahkeme binasının önünde basın mensupları şahısların fotoğraflarını çekebilmek için büyük çaba sarf etti ancak ilgili kişiler mahkemeye girerken yüzlerini ellerinde bulunmakta olan kağıtlar ile kapatarak basın mensuplarının kendilerinin fotoğraflarını çekmelerine izin vermedi. Amerika Birleşik Devletlerinin yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar ile bağımsızlık günü kutlamalarını normal olarak değerlendirdiklerini ancak herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girmenin normal bir durum olmadığı hakkında değerlendirmeler yapıldı. Bakalım ilerleyen yıllarda Bağımsızlık günlerinde ne gibi kutlamalar ve etkinlikler yapılacak.


Sosyal medyada paylaş!

0
12 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!