Adana’da Bir Genç Kendisini Annesine Öldürttü

Adana'da akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. İntihar etmek isteyen Emre Görür, kendisini hazırladığı düzenek ile annesine öldürttü.1 min


0
6 paylaşım

Adana’da akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. İntihar etmek isteyen bir genç, odasının kapısına kurduğu düzenek ile kendisini annesine öldürttü.

DEPRESYONA GİRDİ

Gelen bilgiler doğrultusunda olay dün Adana Çukurova ilçesi Toros Mahallesi’nde bulunan Seda Apartmanında meydana geldi. İstanbul’da fizyoterapi eğitimi alan Emre Görür okuldan mezun olarak bir süre İstanbul’da bir işe girip yaşamaya başladı. Burada Gözde G. isimli sahış ile sevgili olan Emre Görür, Gözde G.’nin bir süre sonra eğitim için Kanada’ya gitmesi ile depresyona girdi. Adana’da ki ailesinin yanına dönen ve psikolojik tedavi görmeye başlayan Emre Görür, intihar etmeye karar verdi.

DÜZENEK KURDU

Kendisi intihar edemeyince odasının duvarını matkap ile delerek vida yerleştiren ve pompalı tüfek ile düzenek kuran Emre Görür, pompalı tüfeğin tetiğini ise kapı koluna bağladı. Yaptığı planı gece uygulayan Emre Görür namlunun karşısına geçerek kapının açılmasını bekledi.

Annesi sabah saatlerinde Emre’yi uyandırmaya gelip kapıyı açınca pompalı tüfek ateşlenerek mermi Emre Görür’ün kafasına isabet etti. Oğlunu kanlar içerisinde yere yığılı halde gören anne çığlık atarak polisi ve sağlık ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Emre Görür’ün hayatını kaybettiğini belirtti.

Yapılan otopsinin ardından Emre Görür’ün cenazesi yakınlarına teslim edildi. Cenazenin kaldırılacağı sırada annenin “Ben bu acıya nasıl dayanırım” sözleri yürek dağladı. Genç adamın cenazesi Buruk Mezarlığına defnedildi.


Sosyal medyada paylaş!

0
6 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
2
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!