Ağabeyleri Eve Kilitledi O Kaçmak İsterken Camdan Düştü

Sevgilisi ile görüşmek için evden kaçmak isteyen Kübra D., cama çıktığı sırada dengesini kaybederek 10 metre yükseklikten düştü.2 min


1
8 paylaşım, 1 puan

Bursa’da yaşanan acı olayda 16 yaşındaki bir genç kız camdan düşerek yere çakıldı. 3. kattaki dairelerinin camından dışarı çıkmak isteyen Kübra D. 10 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetti.

Gece saatlerinde Bursa’ya bağlı merkez Yıldırım ilçesinde gerçekleşen olayda 4 sene önce babasını 1 sene önce ise annesini kaybeden Kübra D. iki abisi ile bir evde yaşıyordu. Kübra D.’nin Erkek arkadaşı ile görüşmelerini istemeyen abileri Semih D. ve Sinan D. işe gidecekleri sırada Kübra’nın telefonuna el koyarak, 2 senedir birlikte olduğu erkek arkadaşından ayrılmasını istediler. Kübra erkek arkadaşından ayrılmayı kabul etmeyince odaya kilitleyen abileri bir süre sonra Kübra’yı evde yalnız bırakarak eve kilitledi.

Erkek arkadaşı Engincan B.’nin bir süredir kız arkadaşından haber alamaması üzerine Kübra’nın evinin önüne gitmesi durumu anlamasına yardımcı oldu. Kübra abilerinin işe gitmesini fırsat bilerek camdan erkek arkadaşı Engincan B. ile konuşmaya başladı. Evden kaçmak istediğini ve evdeki çarşafları birbirine dolayarak aşağı ineceğini söyleyen Kübra D. erkek arkadaına kağıtlarla notlar gönderdi. Çarşafları ve perdeyi birbirine bağlayan ve daha sonra binanın dış borusuna sabitleyen Kübra D. erkek arkadaşı aşağıda beklerken çaşaflara tutunarak inmeye çalıştı. Cama çıkan Kübra D., dengesini kaybedip 10 metre yükseklikten erkek arkadaşının gözünün önünde yere çakıldı. Kız arkadaşını hastaneye yetiştirmek için koşturan Engincan B. kız arkadaşının öldüğünü anlayınca şoka girdi. Olay yerine gelen polis ve ambulans ekipleri Kübra’nın öldüğünü kesin olarak ifade etti.

Daha Öncede Kaçmış

Kübra’nın cansız bedeni Adli Tıp Morguna kaldırılırken Engincan ve olay yerinde bulunan arkadaşlarının ifadeleri alındı. Genç kızın daha öncede bir kaç kez evden kaçtığı belirlenirken ağabeylerinin çocuğun uyuşturucu kullandığı gerekçesi ile Kübra ile görüşmelerini engelledikleri ileri sürülmüştü.

Engincan : “Ya Benim Olacak Ya da Benim”

Öte yandan Kübra’nın erkek arkadaşı olan Engincan’ın sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir yazı dikkatlerden kaçmadı. Engincan’ın sosyal medya hesabında ki yazıda ise “Senin yanında olmadığım her an her dakika ve her saat benim öfkem git gide daha çok büyüyor. Bizi ayrı tutanlar sabrımla oynuyorlar ve ben ne yapacağımı şaşırdım. Ama burdan onlara sesleniyorum ben hayatta oldukça kimseye yar olamayacak o kız. Ya benim olacak ya da benim. Bu hayatta o kız önce Allah’a sonra bana emanet!” yazısı kafaları karıştırdı.


Sosyal medyada paylaş!

1
8 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!