Anadolubank’tan 48 Ay Vadeli Tüketici Kredisi

Anadolubank yeni yaptığı kampanya ile minimum 5 Bin TL değerinde ki tüketici kredisini 48 ay faiz ile veriyor.1 min


0
6 paylaşım

Anadolubank her alışverişe ortak belirli vade seçenekleri doğrultusunda tüketici kredisi ile müşterilerine özel hizmetler sunuyor. Elektronik ev eşyasından tatil harcamalarına, beyaz eşya alışverişinden buna benzer tüm harcamalarınıza 48 aya kadar varan uygun vade seçenekleriyle tüketici kredisi veriyor.

CAZİP İMKANLARLA TÜKETİCİ KREDİSİ

Oldukça cazip imkanlarla dolu tüketici kredisi sayesinde yeni evlenecekler için yapılacak olan masrafların yanı sıra iç dekorasyon, çocukların eğitim harcamaları, beyaz eşya, elektronik ev aletleri ve mobilya gibi alışverişlerde Anadolubank müşterilerine nakit imkanı sağlıyor.

Bu tüketici kredisinden yaralanmak için 18 yaşını doldurmak ve bununla beraber aylık sabit bir gelire sahip olmak yeterli oluyor. Bunları temin edebilecek her birey Anadolubank Tüketici Kredisi için kendilerine en uygun aylık vade seçenekleriyle nakit sahibi olabiliyor.

Kredi başvurusu için herhangi bir Anadolubank şubesine gitmeden önce mutlaka yanınızda size ait olan nüfus cüzdanının aslı veya önlü arkalı bir fotokopisi bulunması gerekiyor. Aynı zamanda sabit aylık gelirinizi kanıtlayacak belgeler ile ikamet ettiğiniz adrese ait belgeler ve satın almak istediğiniz ürüne ait proforma faturayı da mutlaka yanınızda bulundurun.

ÖN KEFİL ŞARTI

Anadolubank daha önceden duyurduğu gibi kredi başvurusu öncesinde mutlaka ön kefil şartını da yerine getirmeniz gerektiğini belirtiyor. Kişiye ait olan kredi hayat sigortası da bankanın istediği diğer dökümanlar arasında bulunuyor.

Anadolubank bunun yanında müşterilerine özel ihtiyaç kredisini de Türk Lirası üzerinden uygun vade seçenekleri ile sunuyor. Örneğin; 5 bin lira değerinde 24 aya varan vadeli bireysel ihtiyaç kredisinde geri ödenmesi gereken rakam ise 6224 lira olarak tanımlanıyor.


Sosyal medyada paylaş!

0
6 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!