Anonymous Grubundan Biri Kuyuya Taş Atmış NASA Bile Çıkaramamış

Anonymous grubu kuyuya taş atmış NASA’da çıkaramamış. Mevzu özetle aynen de böyle. Her şey ünlü hacker grubu Anonymous’un dünyanın dışındaki gezegenlerde uzaylılar..4 dk okuma süresi


2
12 paylaşım, 2 puan

Anonymous grubundan biri kuyuya taş atmış NASA’ da çıkaramamış. Mevzu özetle aynen de böyle. Her şey ünlü hacker grubu Anonymous’un dünyanın dışındaki gezegenlerde uzaylılar ile iletişime geçtiğini ve NASA’NIN bununla ilgili açıklama yapacağını anlatan bir videonun yayınlamasıyla başladı. anonymous_tan_inanilmaz_iddia_nasa_yakinda_aciklayacak_uzaylilar_var_h26420_8396a.jpeg

 NASA bu videonun hemen ardından dünya dışındaki gezegenlerde yaşayan uzaylıların varlığına dair açıklama yapacağı yönündeki i bu iddiaları yalanladı. Anonymous gurubu büyük yankı uyandıran bu videosunun hemen ardından NASA’NIN  bunu yalanlaması ve uzayda yaşamı açıklamayacağız demesi  ise, tüm dünyada şaşkınlık yarattı.

Anonymous: Uzaydaki Canlı Varlıklar Ve Nasa Tam Bir Bermuda Üçgeni

images-5-4.jpg

Şimdi ortada Anonymous, uzayda iletişime geçildiği iddia edilen canlı varlıklar ve NASA yani tam bir bermuda üçgeni var. Ortada ise cevap bekleyen sorular. Bir şey ya vardır ya yoktur. Ama ortası yoktur. Uzaydaki varlıklarla iletişime geçileceği ile ilgili açıklama yapacağı iddiaları yalanlayan NASA ve bu iddialarında ısrar eden Anonymous gurubu arasında tartışmalar süre dursun,  ortada bariz bir gerçek var . Anonymous grubu uzaylı varlıklar ile ilgili NASA üzerinden yaptığı bu açıklamalar ile her zaman ki gibi gündeme oturmayı başardı.

Dünya Dışında Başka Bir Gezegen Varda Biz mi Gitmedik

images-4-2.jpg

Bu konuda çalışmalarının sürdürdüğünü açıklayan NASA’YA benimde acizane bir sözüm olacak. Sayın NASA Dünya’da yaşam bitti diyelim. Siz de uzaylı varlıklar ile iletişime geçtiniz. Dünya’nın dışında yaşam bulgusu olan başka bir gezegen de buldunuz.Uzay Nuh’un gemisi olmadığına göre, hani dünya dışında başka bir gezegen varda biz mi gitmedik? Laf lafı açar ya bu söz aklıma   Oxford Üniversitesinin bu konu ile ilgili ürettiği teoriyi getirdi.

Oxford Üniversitesindeki Akademisyenlernin Teorisine Göre 

images-1-7.jpg

Oxford Üniversitesinde çalışan Akademisyenlernin Teorisine göre, dünyanın kurulduğundan bu yana insanoğlunun uzaylılar ile iletişim kurmamasının tek nedeni evrendeki koşullar. Ne alaka demeyin. Oxford Üniversitesindeki Akademisyenlerinin teorilerine göre evrendeki uzaylı varlıklar evrendeki koşulların düzelene kadar kış uykusunda olabileceği yönünde. Konuyu bu yönden ele alırsak söylenenler akla çok daha uygun ve mantıklı. Anonymous’un bu iddialar ile ilgili elinde şimdilik ne tür de kanıtlar olduğu bilinmese de;evrende gerekli koşullar oluşmadığı için uzaylı varlıklar ile iletişime geçmemiz bu kadar gecikmiş olabilir. Belki de bu süreç daha da uzun sürecek.  Biz dünyalıların dışında başka bir  evrende  yeni medeniyetler  arayan bir başka medeniyet şimdilik yok gibi görünüyor.

Anonymous Grubu Neye Dayanarak Bu Açıklamayı Yaptı?

images-2-2.jpg

Peki, Anonymous grubu neye dayanarak bu açıklamayı yaptı? Yoksa Anonymous grubunun bir ajanı mı var? NASA’ DAN önce gidip başka gezegenlerde keşif yaptı da bizim mi haberimiz yok. Hadi bu açıklamayı yaptı Anonymous grubu neden hala NASA’NIN uzaylı varlıklarla iletişime geçtiğini hatta konuştuğu iddia etmeye devam ediyor?

 Anonymous Grubunun Elinde Kanıt Olsa…

indir-9.jpg

Akıl var mantık var.Zaten Anonymous grubunun elinde bu konu ile ilgili gerekli bilgiler olsaydı, önce kama oyununu bilgilendirir böyle bir iddia ile ortalığı dayağa kaldırmazdı.Hem böyle önemli ve hassas bir konuda bilim adamlarına güvenmek çok daha doğru ve yerinde bir karar değil mi? Bu konuda yorumları siz değerli okurlarıma bırakıyorum.

Anonymous Grubu Bu Kanıtları Siber Saldırıyla mı Ele Geçirdi? 

images-11.jpg

Anonymous grubu iddialarında bu kadar ısrarcı olması elinde bu iddiaları doğrulayacak bazı kanıtlar mı var? Sorusunu akla getirmiyor değil. O zaman geriye bir seçenek kalıyor. Gurup NASA’NIN elinde dünya dışındaki bir gezegende yaşayan uzaylıların var olduğuna dair bu kanıtları siber saldırıyla ele geçirdi. Bu konu gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Söz Konusu Videoda Anlatılanlar

anonymous-tan-nasa-iddiasi-dunya-disi-yasami-duyuracaklar-310182-5-1.jpg

Uzaylıların varlığını 5 yaşındaki çocuk bile biliyor. Söz konusu videoda NASA sözcüsü Profesör Thomas Zurbuchen’in geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada yer alan Medeniyetimiz evrende uzaylı yaşamı bulunduğunu keşfetmek üzere şeklindeki ifadeleri de yer alıyor. Buraya kadar her şey tamam ama bu NASA sözcüsü Zurbuchen bu açıklamaları yapmasına yapmış ta, çıkıp ta dünyanın dışında başla gezegenlerde yaşayan uzaylılarla iletişime geçtik ve biz bunu yakın bir zamanda açıklayacağız dememiş.

  NASA ‘NIN Uzaylı Varlıklar İle Konuşmaları İfşa mı oldu?

1788323-Gj2pG6.jpg

NASA, Güneş sistemi dışında olan 219 yeni gezegenin keşfedildiğini yakın bir zaman içinde  duyurmuştu. Yani bu bir sır değil.Hatta NASA bu açıklamalarında gezegenlerden bazılarının Dünya ile benzer özelliklere sahip olduğunu ve yaşam bulgularının olabileceğinin de altını çizmişti.Bunun bir sır olmadığını zaten tüm dünya biliyor. NASA’NIN bunu yalanlamasına rağmen gurubun elinde bununla ilgili kanıtlar olduğunu iddia etmeye devam etmesi bana tek bir şeyi düşündürdü. O da NASA’NIN  uzaylı varlıklar ile yapmış olduğu bu konuşmaları gurubun siber saldırısı ile ifşa oldu. Anonymous gurubuna elindeki bu kanıtlara dayanarak NASA’NIN uzaylı varlıklar ile iletişime geçtiğini ve bunu yakında açıklayacağı konusundaki ısrarlarına devam ediyor. Biz gelişmeleri an ve en size aktarmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla

Dilek Soyak


Sosyal medyada paylaş!

2
12 paylaşım, 2 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!