Assassin’s Creed Origins 27 Ekim’de Çıkıyor

Assasinn's Creed serisinin büyük bir heyecanla çıkması beklenen yeni oyunu Assassin's Creed Origins önümüzdeki günlerde piyasadaki yerini alacak.2 dk okuma süresi


3
6 paylaşım, 3 puan

Öncelikle Assassin’s Creed Origins hakkındaki en önemli bilgilerden birini sizlere iletelim. Bu konuda beklentilerin fazla olmamasına rağmen Assassin’s Creed Origins’in Nintendo Switch’e gelmeyeceği ve bunun ilerleyen zamanda söz konusu bir ayrıntı olmadığı duyuruldu.

Oyunun yönetmeni olan Ashraf Ismail ile gerçekleştirilen bir röportajda Assassin’s Creed Origins’in sadece Xbox One, PS4 ve PC platformlarında satışının gerçekleştirileceği öğrenildi. Ayrıca oyunun diğer platformlarda yer alabilmesi adına ileride herhangi bir çalışma da yapılmayacağını söyleyerek bu konuya bir kesinlik kazandırmış oldu.

Oyunun Çıkış Tarihi

Assasin ‘s Creed bilindiği üzere 2009 yılında oyun piyasasına adım atmış olan ve bu piyasada yer almaya başladığı ilk günden bu yana inanılmaz bir performans sergileyen bir aksiyon, macera türü oyundur. 2009 yılından itibaren çıkarılan her seri oyununda yeni ve başarılı bir ana hat düzeni sağlaması ile de her bir oyunda farklı farklı tatlar yaşatabilmiştir.

2017 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen Assasin’s Creed Origins oyunun ise kesin tarihi belli oldu. Oyuncuların merakla bekledikleri bu oyun, 27 Ekim tarihinde oyuncular ile buluşuyor. Oyun, Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabiliyor olması ile her oyuncu için olmasa da genel oyuncu kitlesi adına beklentileri karşılıyor.

Oynanış Hakkında Bilgiler

Oyun bölge olarak Antik Mısır ‘da geçmektedir. Ana karakter, Bayek isimli bir suikastçidir ve Bayek ‘in görevi Mısır halkını korumaktır. Oyun, ülkeyi ele geçirmek isteyen ve halkı kendi çıkarları adına yoldan saptırmaya çalışan düşman güçlerine karşı sergilenen savaş etrafında dönmektedir. Oyunun aynı zamanda modern bir hikayeye de sahip olacağı da duyurulmaktadır. Bu konu hakkında ise oyunun direktörü Game Informer ‘a oyuncuların oyunu oynarken şaşkınlık yaşamalarını istediklerini belirtti. Ayrıca insanların bundan dolayı mutlu olacağını düşündüğünü de belirtmiştir.

Oyun hakkında söylenebilecek diğer şeyler ise oyun sırasında at veya deve ile gezintiler yapabilmek, tekne ve komuta gemilerinde de seyahat edebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra oyun haritası daha da büyütülmüştür. Bu sayede oyuncular daha geniş bir oyun haritasında daha güzel vakitler geçirebilecekler. Oyun içerisinde yer alan zırhları, silahları ve araçları geliştirebilmek de mümkün. Ayrıca ihtiyaç duyulan eşyalar av sahasında çeşitli hayvanlara karşı savaşarak elde edebilmek de oyunda yer alan detaylar arasında. Bunlar gibi pek çok yenilik ile Assassin’s Creed Origins oyunculara oldukça başarılı bir oyun keyfi yaşatmayı hedefliyor.


Sosyal medyada paylaş!

3
6 paylaşım, 3 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!