Behzat Ç.’nin Yazarı Emrah Serbes Kaza İtirafında Bulundu Tutuklandı!

Bir zamanlar milyonlarca kişiyi televizyona kitleyen Behzat Ç. dizisinin yazarı olarak bilinen Emrah Serbes, bir baba ile kızın öldüğü trafik kazasını itiraf etti.2 min


1
10 paylaşım, 1 puan

Bir zamanlar televizyon karşısında milyonlarca kişiyi ekrana bağlayan ve raiting rekorları kıran Behzat Ç. dizisinin yazarı olarak bilinen Emrah Serbes resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile önemli bir itirafta bulundu. Emrah Serbes yaptığı itirafta trafik kazasını üstlendi.

Emrah Serbes resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile 22 Eylül tarihinde İzmir – Aydın otobanında trafik kazasının olduğunu ve bu kazada aynı aileden bir baba ile bir kızın hayatını kaybettiğini belirtti. Kazayı arkadaşı üstlendiğini ancak esas kazayı kendisinin yaptığını duyuran Emrah Serbes sosyal medya hesabından böyle bir açıklama yaptıktan sonra kendisi giderek teslim oldu.

emrah.jpg

22 Eylül 2017 tarihinde İzmir – Aydın otobanında gerçekleşen ve iki kişinin hayatını kaybettiği bu kazayı Emrah Serbes’in arkadaşı olarak bilinen Kenan Doğru üstlenmişti. Kenan Doğru şu anda kazadan dolayı cezaevinde yatmaktadır ancak Emrah Serbes’in olayı itiraf etmesinden sonra kişinin durumu ne olacak bilinmiyor. Avukatlar tarafından yapılan yorumlara göre Kenan Doğru’nun suça ortak olduğu ve olayı itiraf etmediği için ceza alacağını belirtmektedir.

Aynı Aileden İki Kişi Hayatını Kaybetmişti

22 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşen bu kazada aynı aileden iki kişi hayatını kaybetmişti. Emrah Serbes’in karıştığı kazada karşı ailenin aracı ve kendi aracı adeta perte çıkmıştı. Karşı araçta Ayhan Özçelik (59 yaşında), Zeynep Özçelik (16 yaşında) ve Nilgün Özçelik (51 yaşında) bulunmaktaydı. Kazada Ayhan Özçelik (baba) ve Zeynep Özçelik (kız) hayatını kaybetmiş, Nilgün Özçelik (anne) ise ağır yaralandığı için yoğun bakıma alınmıştı.

Emrah Serbes kendisinin kaleme aldığı bir notu sosyal medya hesabında detaylı bir şekilde açıkladı. Kazayı üstlenmek istediğini ancak araçtan aşağıya inip yerde yatan kazazedeleri özellikle küçük kız çocuğunu gördüğünde şok geçirdiğini ve bu şaşkınlıktan dolayı kazayı üstlenemediğini ifade etti.

Vicdan Azabı Yaşadım Açıklaması

serbes.jpg

Emrah Serbes olayda yaşadığı şok nedeni ile suçu üstlenemediğini onun yerine arkadaşının üstlendiğini ve arkadaşının günlerdir hapiste olduğunu belirterek kendisinin bu süreçte hiç rahat olmadığını ve vicdan azabı yaşadığını belirtti. Kazayı yaptığından dolayı çok pişman, çok üzgün olduğunu ve karşı taraftaki kişiler yerine kendisinin ölmesini istediğini belirten Emrah Serbes hayatı boyunca haktan, hukuktan bahsedip adalet aradığını ve bundan sonra her gün kendisi için azap olacağını belirterek teslim olacağını belirtti.

Sosyal medya hesabından notunu tüm takipçilerine paylaşan ünlü yazar Emrah Serbes itirafının hemen altına teslim oluyorum, itirafımdır notunu düştü.

Behzat Ç. dizisinin ve 7 farklı kitabın sahibi olarak bilinen Emrah Serbes bu not ile beraber İzmir Torbalı Adliyesine gitti ve konuyu detaylı bir şekilde açıkladıktan sonra teslim oldu. Savcılıkta ki işlemlerinin bittikten sonra Emrah Serbes’in tutuklandığı belirtildi. Emrah Serbes’in kaç sene yargılanacağı ve kazayı üstlenen arkadaşı Kenan Doğru’nun ise ne olacağı bilinmiyor.


Sosyal medyada paylaş!

1
10 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
6
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
10
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
7
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
6
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
1
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!