Bekir Bozdağ’dan 2019 Seçimi Hakkında Açıklama

Bekir Bozdağ Ağrı'da katıldığı 6. Olağan Merkez İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada Türkiye ekonomisi ve 2019 seçimlerini yorumladı.2 min


0
7 paylaşım

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü olan Bekir Bozdağ, Ağrı’da düzenlenen Kültür ve Kongre Merkezinde ki 6. Olağan Merkez ilçe kongresinde yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

BEKİR BOZDAĞ’DAN ATASÖZLÜ ÖRNEK

Ekonomi hakkında olumlu bir çok mesaj ileten Bekir Bozdağ, Türkiye’nin ekonomisinin çökmeme sebeplerini açıkladı. Bekir Bozdağ yaptığı açıklamada “Sizce neden çökmüyor bizim ekonomimiz? Cevabını ben sizler için vereyim. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan var. Ağrılılar bilir “At sahibine göre kişner” adında bir atasözü bulunuyor. Recep Tayyip Erdoğan’ı ata bindiren sizler ile at tamamen şaha kalkmış durumda. Kimsenin bu atı durdurmaya gücü yetmeyecektir. Cumhurbaşkanımıza bu yüzden düşmanlık besliyorlar zaten, bizi durduramadıkları için. Türkiye’nin bu siyasal gücü 5-10 sene daha devam ederse Türkiye’ye güçlerinin yetmeyeceğinin farkındalar.” ifadelerini kullandı.

“BÜTÜN DÜNYA BİZİMLE UĞRAŞIYOR”

Türkiye ekonomisinin yanı sıra 2019 seçimlerine yaklaşırken bazı olumsuz durumlar ile karşılaşacağımızı vurgulayan Bekir Bozdağ, pek çok kirli operasyona şahit olunacağının altını çizerek sözlerine “Ne yapıp edip, 2019 seçimlerine doğru yol alırken, ortamı ona göre oluşturup, darbe ile yiyemediğimiz Erdoğan’ı ve arkadaşlarını bu halka yedirelim düşünceleri mevcut. Bütün hesapları bu yönde ilerliyor. Bu işin içerisinde sadece Kılıçdaroğlu yok, bütün dünya var. Ben herkese soruyorum 2019 seçimlerinde Türkiye liderini yedirmeyeceğiz değil mi? Bütün meselemiz bundan ibaret. Ne yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar istediklerini kesinlikle elde edemeyecekler. Bu halk birine kucağını açtıysa onu sonuna kadar sarılıp sarmalar.

“2019 SEÇİMLERİNE GİDERKEN KİRLİ OYUNLAR”

Sizde göreceksiniz ki 2019 seçimlerine giderken yapmak istedikleri tek şey vatandaşımızın özgür iradelerini yenmeye çalışmak olacaktır. PKK bir taraftan, DHKPC bir taraftan, FETÖ bir taraftan bastırmaya çalışacaktır. Bazı ülkelerin istihbarat ve medyalarını arkalarına alınca Türkiye’ye algı operasyonu yapmak için can atıyorlar.” devam etti.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü olan Bekir Bozdağ’ın bu sözleri üzerine Ağrılı vatandaşlar büyük bir çoşku içerisinde “Erdoğan’ı yedirmeyiz” diye bağırarak Bekir Bozdağ’a söz verdi.


Sosyal medyada paylaş!

0
7 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!