BİM’de Satılan Çikolata İçin İnceleme Yazısı Yazan DonanımHaber Üyesi

2 dk okuma süresi


7
9 paylaşım, 7 puan

Türkiye’nin önde gelen teknoloji forumlarından DonanımHaber’de yapılan çikolata incelemesi kullanıcılarının oldukça ilgisini çekti. Genelde donanım ve mobil cihaz incelemeleriyle bildiğimiz DonanımHaber forumlarında yer alan bu garip ve bir o kadar da komik olan inceleme ile sizi baş başa bırakıyoruz.


“Cümleten Selâmün Aleyküm arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta evvel abur cubur almak maksadı ile bime gittim. Birde ne göreyim , yeni bir gofret gelmiş. Hemde markası ”Çizmeci Time”. Çoğumuzun bildiği , BİMdeki rulokatın markası. Fiyatınında ucuz olduğunu görünce hemen almaya karar verdim. Gayet başarılı buldum. Demin BİM’e gittim ve incelemek için gofretten aldım.

Öncelikle paket tasarımı ile başlayayım. Paket tasarımı gayet başarılı. Gördüğünüz zaman ilginizi celbedecek nitelikte. Yani ilk görüşte kalitesiz bir görünüm vermiyor.Alasınız geliyor.Mavi, kırmızı, beyaz renklerinin ahenk içinde süzüldüğü paket tasarımımızda renklerin üstünü gofretin markası ve resmi süslemekte.

İçeriğine gelecek olursak, gofret hindistan cevizli. %10 oranında Hindistan cevizi mevcut. Şimdi gelelim tadına… Evvela şunu söylemeliyim ki tadı fiyatına göre gerçekten başarılı. Hindistan cevizi tadını yeteri kadar hissettiriyor. Isırıldığında gofret hissiyatını sonuna kadar veriyor. ”Bu ne lan !?” gibisinden bir tepki verdirtmiyor. Tadını ve kıvamını fazla yabancılamıyorsunuz ama bunun yanında Hindistan cevizli bir gofret olarak diğer gofretler ile arasına farkını koyuyor. Klasik çikolatalı bir gofret renginde ve üstüne serpilmiş hindistan cevizi parçacıkları mevcut.Tek olumsuz yönü üstündeki Hindistan cevizleri yerken biraz dökülebiliyor.

Şimdi gelelim en önemli kısmına.Yani fiyatına. Gofretin fiyatı ”50 kuruş” . Bence bu fiyat, gofretin boyutuna, tadına, markasına göre gayet iyi bir fiyat. Verdiğiniz 50 kuruş içinize oturmuyor ve 50 kuruşa gayet güzel bir abur cubur almış oluyorsunuz.

Son olarak genel bir değerlendirme yapacak olursam:
Tam bir f\p ürünü olduğunu, tadının gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Kalitesini hissettiriyor. Dandik bir ürün değil hatta fiyatına göre gayet iyi bir seviyede. Fazla derin bir çikolata tadı alınmasa da Hindistan cevizi tadı durumu kurtarıyor. Yani tavsiye ederim. ”

Puanım: 8,5\10


Sosyal medyada paylaş!

7
9 paylaşım, 7 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
17
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
6
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
7
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
1
Helal Olsun
Görkem

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!