Biz Kimiz?

Kargamel, 2017 yılı başlarında yayına girmiş, bilgi edindirme amaçlı kurulmuş bir sosyal içerik platformudur. Şu anda yayında olan birçok benzer site bulunmasına rağmen Kargamel ekibi olarak bir amaç ile yola çıktık. İnsanlık için faydalı bilgi amacı ile çıktığımız bu yolda gözden kaçan önemli gelişmeleri sizlere sunarak büyümeyi hedefliyoruz.

Uzun yıllar yaşayıp tarihe tanıklık eden Karga bize ilham verdi ve sitenin ismini Kargamel olarak seçtik. Karga uzun yıllar yaşamasının yanı sıra diğer kuşlara oranla daha zeki bir hayvandır. Kargalar gördüklerini hafızalarında tutmakta ve bunlardan ders çıkarma konusunda da oldukça iyidirler. Bu sebeplerden dolayı Kargamel ismini seçtik ve tarihten ders çıkarmayı, bildiklerimizi, öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmayı bir sorumluluk olarak benimsedik. Tüm bunları yaparken sizlerin sıkılmayacağı eğlenceli platformları da oluşturuyor olacağız.

Olaylara farklı eleştirel bir yaklaşım geliştirirken bir yandan da sizlerin fikirlerini önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Bu fikirden hareketle sitemize üye olan herkese kendi yazılarını ekleme fırsatı sunmuş bulunuyoruz. Kayıt ol kısmından gerekli bilgileri doldurduktan sonra kendi yazdığınız yazıları siteye girerseniz Kargamel ekibi olarak yazınızı düzenleyip paylaşıyor olacağız. Bu sayede sizleri önünüze sunulanı okumak zorunda bırakmayıp daha fazla kişinin etkileşim içinde olmasını sağlayacağız. Sitemizde bulunmasını istediğiniz bir konu, başlık ya da kategori olursa bizimle iletişime geçerseniz değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Sitemizde yaptığınız yorumları aşağılayıcı söz, küfür vs. içermediği sürece yayınlıyor olacağız. Konuları saygı kuralları içerisinde tartışabilir, yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

***

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 35140, Karabağlar, İzmir / Türkiye

E-posta: iletisim@kargamel.com

***

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Oylama
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste