Burçların En Kötü Özellikleri

Burçlara göre en kötü özelliklerinin ne olduğunu biliyor musunuz? Kargamel ekibi olarak burçların en kötü, en çekilmez yönlerini sizler için paylaşıyoruz.4 min


5
5 paylaşım, 5 puan

Şu ana kadar tüm televizyon programlarında ve basında genel olarak hep burçların iyi özellikleri, ortak yönleri, anlaşıp anlaşamayacaklarına dair bilgileri öğrendiniz. Peki burçların en kötü özellikleri nedir? Her burcun kendisine has bir özelliği bulunmaktadır. Genel olarak burçların özelliklerini iyi olarak görebilirsiniz ancak her burcun insanları adeta delirtecek, onları çileden çıkartacak, korkutacak kötü özellikleri de bulunmaktadır.

Kargamel ekibi olarak sizlere burçların en kötü özelliklerini paylaşıyoruz. Burçlara göre en kötü özellikleri nedir, burçların çekilmez tavır ve özellikleri gibi tüm sorularınızın yanıtını burçların en kötü özellikleri makalemiz aracılığı ile öğrenebileceksiniz. Bundan sonra belki arkadaş seçiminde daha çok bunlara dikkat ederek tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burçlara Göre En Kötü Özellikleri

1-) Koç

Koç burçlarında genel olarak biraz hız sevgisi bulunmaktadır. Tabi bu hız sevgisi araç ile motorsiklet ile yapılan hız değil. Yani amacına çabuk ulaşmak, istediğini en hızlı sürede hatta şimdi eldetme isteğidir. Tabi bu durum koç burcu için harika bir özellik gibi gözükebilir ancak bazı durumlarda karşı tarafı incitebilirsiniz. Örneğin karşı tarafta bulunan kişi koç burcu arkadaşına sana şu konuyu şu zaman paylaşacağım dediğinde koç burcu arkadaşından hadi şimdi anlat, hadi küserim, hadi neymiş söyle gibi ısrarlı bir tavır ile karşı karşıya kalabilir.

2-) Boğa

Boğa burçları aslında tam bir boğa hayvanı gibidir. Her boğa burcunda bir istek, arzu vardır. Bu istek ve arzuları içinde sürekli olarak inat ederler. Örneğin boğa burcu insanının aklında bulunan bir konuyu çıkartmanız sizin için çok zor olacaktır. Öyle ki boğa burcu kafasına bir şeyi koyduğu anda karşısında sevdiği insanlar dahi olsa inadını bozmaz ve yapmak için elinden geleni yapar.

3-) İkizler

İkizler burcu insanlarının genel olarak ortak özelliği çok konuşuyor olmalarıdır. İkizler burcu insanının neredeyse pek çok konu hakkında fikri bulunmakta ve her ortamda bu fikirlerin rahat bir şekilde paylaşabilmektedir. Tabi bu durum karşı taraf için bazı zamanlarda çekilmez olunabiliyor. Çünkü bilirsiniz bazı insanlar dır dır konuşan kişileri pek sevmez. İşte ikizler burcu da çok fazla konuşan kişilerdendir.

4-) Yengeç

Yengeç burcu ortamda söylendiği anda herkeste şu düşünce olur. Yengeç burçları duygusaldır ve gerçekten bu burcun en belirgin özelliği duygusal olmalarıdır. Ancak genel olarak yengeç burcuna sahip olan kişiler duygularını, alınganlıklarını ve çekingelerini içten yaşarlar. Yani bir üzüntü ile karşılaştıklarında bunu herkes ile paylaşarak çözüm aramaktansa sıkıntıyı, derdi içlerine atarak yengeç burçları daha çok sessiz kalmayı ve sorunlarını içlerinde kendilerini yeyip bitirerek halletmek isterler. Tabi bu durumda karşıdaki insanlar için zor zamanlar geçireceğine işarettir.

5-) Aslan

Aslan burcuna sahip olan her insan elbette aynı özelliğe sahip değildir. Ancak genel olarak pek çok aslan burcu kişisinin bencil ve egoist olduğu görülmektedir. Bu sebepten dolayı etrafında ki insanları kolay bir şekilde kaybedebilmektedir. Çünkü kimse bencil sürekli olarak kendisini düşünen ve övmeyi seven bir kişi ile arkadaşlık etmeyi sevmez.

6-) Başak

Başak burcuna sahip olan insanlarda biraz daha sorgulama ve eleştiri yapma özelliği bulunmaktadır. Bu insanlar hem kendilerini her konuda rahat bir şekilde eleştirebilmekte hemde karşısında ki insanı eleştirerek onu kendisine göre doğru olan yola sokmak istemektedir. Tabi bu durum karşıdaki insan için kavgaya kadar gidebilir. Yani karşıdaki insanı eleştirme konusunda dikkatli olunmalıdır.

7-) Terazi

Terazi burçlarını mantıkla dikkatli, titizi, dengeli olarak yorumlayabilirsiniz. Ancak işler pekte öyle mantıkla yorumlanacak gibi değil. Çünkü terazi burçları genel olarak cevap vermekte tereddüte düşen ve sıklıkla kararsızlıklar yaşadığı için karşısında ki kişiyi adeta çileden çıkartabilir.

8-) Akrep

Akrep burcu insanı aslında güvensiz değildir. Ancak en ince ayrıntısına kadar düşünür, ince hesaplar yapar, karşısındaki kişiden sürekli kuşku duyar, insanları yönlendirmek için onlara gerekli ve gereksiz çokça tavsiye verir. İşte tüm bu yapılanlar Akrep burcunu çekilmez bir karakter haline getirebilir. Öyle ki pek çok insan akrep burcunu hesapçı olarak bildiği için güvensiz olarak dahi ilan edebilir.

9-) Yay

Yay burçları biraz değişken özelliklere sahip burçlardır. Örneğin başınıza bir iş geldi ve bunu arkadaşınıza anlatıyorsunuz işte yay burçları konuyu öyle bir uzatır ve o kadar abartır ki karşısında ki kişinin onun hakkındaki düşüncelerini değiştirebilir.

10-) Oğlak

Oğlak burçları çok alakasız konulara fazla takıntılı davranmakta ve etrafında ki insanları sürekli sinirlendirmektedir. Yine insanlar ile ilişki kurmakta zorluk çeken oğlak burçları toplum içinde de sevilmeyebilir.

11-) Kova

Kova burçları dışarıdan bakıldığında çok farklı durmaktadır. Öyle ki genelde kova burçlarına dışarıdan bakıldığında ne kadar umursamaz, ne kadar kimseyi sevmeyen bir insan olarak düşünebiliriz. Ancak içleri dışarıdan göründükleri gibi değildir.

12-) Balık

Balık burçları para harcama konusunda bir savurgandır. Gereksiz çok şey alabilir, kırılabilir ve hayal kurmayı çok sever. Ancak tüm bunlar karşıdaki insanı oldukça yıldırabilir. Bu yüzden balık burçlarının hareketleri genel olarak sevilmeyebilir.


Sosyal medyada paylaş!

5
5 paylaşım, 5 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!