Citibank ve THY Arasında Ekonomik Anlaşma

Citibank ve Türk Hava Yolları bir ilke imza atarak ekonomik olarak anlaşmaya vardı. Yapılan bu anlaşma sonucunda Citibank'ın kredi kartı puanları artık uçuş miline dönüştürülebilecek.1 min


1
6 paylaşım, 1 puan

Ülkemizin en büyük havayolu şirketlerinden birisi olan Türk Hava Yolları (THY) ile Citibank arasında yapılan anlaşma ekonomik anlamda bir ilki de beraberinde getirdi. Bundan böyle yapılan anlaşma gereğince 16 ülkede Citibank kredi kartı puanları artık uçuş miline dönüşebilecek.

Her yıl milyonlarca kişinin güvenli bir şekilde sevdiklerine kavuşturmasını sağlayan Türk Hava Yolları’ndan (THY) yapılan son açıklamaya göre Citibank ile bir anlaşma imzalandığı vurgulandı. Yolcularına sunduğu avantajlı seyahat deneyimlerini sadakat programı çerçevesinde Miles & Smiles ile pekiştirmeye devam eden THY bundan böyle Citibank ile de yaptığı yeni sözleşmenin detaylarını resmen duyurmuş oldu.

Küresel markalar anlamında her zaman zirvede olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan THY, 2013 yılında Citibank Ortadoğu ve Afrika Bölgesi ile yapılan anlaşmalarda puan transferini hayata geçirerek bir ilke imzasını atmıştı. Yapılan iş birliği doğrultusunda gerçekleşen global sözleşmede bu anlaşma hayata geçirilmişti.

Citibank’tan 16 Ülkede Kredi Kartına Miles Puanı

Yeni yapılan anlaşmalarla Citibank kendi müşterine ait olan kredi kartlarını uçuş millerine dönüştürdü. Citi puanları bundan böyle anlaşma gereğince 16 ülkede “Miles&Smiles” uçuş miline dönüştürülebilecek. İlk defa 20 Ağustos tarihinde puan-mil dönüşümünü gerçekleştiren Citibank bundan böyle 16 ülkedeki müşterilerine kredi kartı puanları verecek. Citibank’ın anlaşmaya vardığı ülkeler arasında Avustralya, Bahreyn, Çin, Endonezya, Hong Kong, Hindistan, Güney Kore, Malezya, Meksika, Filipinler, Singapur, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Vietnam yer alıyor.

Dünyanın lider bankalarından biri olan Citibank, 1812 yılında ilk olarak Citi Bank of New York adıyla kuruldu. Citibank bugün 160 ülke ve bu bölgede yer alan 200 milyon müşteri ile hizmetlerine devam etmektedir


Sosyal medyada paylaş!

1
6 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
3
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!