DEAŞ’tan Korkunç Talimat! Kalabalıklara Araç Sürün

Bölücü terör örgütü DEAŞ'ın İstanbul için korkunç bir talimat verdiği öğrenildi. Buna göre kalabalıkların üstüne araçlar sürülecek.2 dk okuma süresi


0
9 paylaşım

Ülkemizde başta olmak üzere şu anda dünyanın dört bir yanında terör örgütleri eylem yapmaya devam ediyor. Şüphesiz ki en tehlikeli terör örgütlerinden bir tanesi DEAŞ’tır. DEAŞ canlı canlı insan öldürmeye ve yakmaya devam ettiği gibi ülkeler üzerindeki hain planlarını da sürdürmeye devam etmektedir.

DEAŞ ile yakından mücadele eden ülkelerin zirvesinde Türkiye bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı DEAŞ Türkiye üzerinde hain planlar kurmaya devam ediyor. Buna göre DEAŞ’ın yeni planları deşifre ediliyor ve uygulanamaması için çalışmalar devam ediyor. DEAŞ’ın İstanbul için son verdiği talimat basına son dakika olarak düştü.

poh.jpg

Kalabalıkların Üzerine Araç Sürün

Canlı bombalar, halkı taramalar, askeri konvoyların geçişleri sırasında patlamalar derken şimdi de DEAŞ kalabalıkların üzerine araç sürün talimatını verdi. Bu korkunç talimatın gerçekleştirilmemesi için tüm emniyet seferber oldu. Buna göre DEAŞ için çalışan terör örgütü üyeleri özellikle İstanbul’da araç ile trafikte seyir halindeyken kalabalıkların bulunduğu noktalara araçları üzerlerine sürerek çok sayıda kişinin hayatına kaybetmesine sebebiyet verecekti. Türkiye’nin istihbarat ekipleri DEAŞ’ın hain planlarına ulaşmaya devam ediyor.

Bombalı Eylemden Daha Az Dikkat Çekecek

DEAŞ’ın bilindiği üzere Türkiye’ye canlı bomba sokma çabaları devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından sınırdan kaçak geçişler için Jandarma ekipleri çalışmalarına devam ederken bombalı eylemlerin dikkat çektiğini fark eden DEAŞ şimdide kendince yeni bir çözüm bulmuş durumda. Askerin ve polisin dikkatini çekmemek için bombalı eylemlere ara vermeyi planlayan DEAŞ terör örgütü üyelerine kalabalık noktalara araçlar ile girmeleri talimatını verdi.

Peki DEAŞ ne yapmaya çalışıyor? Bu yaptıkları insanlığa sığar mı? En önemlisi insanlar artık evlerinden çıkamaz hale geldi. Bundan yıllar önce bayramlarda dahi herkesin kapıları çalınır ve onlarca çocuk bayram şekeri toplamaya gelirdi ancak terörün artması, cinayetlerin ve kaçırma olaylarının çığ gibi büyümesi ile artık mahallelerde ve sokak aralarında çocuklar görülemez oldu. Hele ki DEAŞ’ın İstanbul için vermiş olduğu son emir kan dondurucu cinsten denilebilir.

operasyon.jpg

Polis ve askerin dikkati sayesinde şu ana kadar çok sayıda sınırdan geçmek isteyen canlı bomba yakalandı ve DEAŞ daha az dikkat çekebilmek için şimdi de bu yöntemi bulmuş durumda. Araç seyir halindeyken güvenlik güçlerinin hakkında arama talimatı olmadığı şahısların DEAŞ’lı olduğunu tespit etmesi oldukça zor bir durum bu yüzden DEAŞ’ın son hain planı ürkütecek ve kan donduracak cinsten denilebilir.


Sosyal medyada paylaş!

0
9 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
2
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!