Deniz Baykal Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Eski CHP Lideri Deniz Baykal, dün gece saatlerinde ateşlenerek yoğun bakıma kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Baykal'ın sağlık durumunun şuan için iyi olduğu ifade edildi.1 dk okuma süresi


1
6 paylaşım, 1 puan

CHP Antalya Milletvekili olarak görev yapan, eski CHP Lideri Deniz Baykal Fransa’nın Strasbourg kentinde bir süredir temaslarda bulunuyordu. İşlerini bitirerek Türkiye’ye dönen eski CHP Lideri Deniz Baykal gece yarısı rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sabah saatlerine doğru durumunun ağırlaştığı belirtilen Deniz Baykal’ın yoğun bakımda tedavi altına alındığı belirtilirken, Baykal’ın bir damarında tıkanıklık olduğu ifade edildi.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi’ne getirilen Deniz Baykal’ın tedbir amacı ile bir süre gözlem altında tutulmak için yoğun bakıma kaldırıldığı söylenirken, eski CHP liderine üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konulduğu ifade edildi.

CHP eski milletvekili olan Yılmaz Ateş, Deniz Baykal’ın durumu ile ilgili bir açıklamada bulunarak “Ateşinin yükselmesi nedeni ile dün gece saatlerinde hastaneye kaldırıldığı bilgisi ulaştı. Hastanede yapılan kontrol ve tetkiklerden sonra bir damarında tıkanıklık tespit edilip ilaç ile tedavisi uygulanmaya başlandı. Durumunun şuan için iyi olduğu söylendi.” ifadelerini kullandı.

DENİZ BAYKAL’A BOYUNDAN ANJİYO

CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, Deniz Baykal’ın son sağlık durumu ile ilgili hastane yetkililerinden aldığı bilgileri ileterek, Baykal’a bazı testler yapıldığını ve damarında bulunan pıhtı ile alakalı hastanenin hemen müdahalede bulunduğunu, Deniz Baykal’a boynundan girilerek anjiyo yapıldığını belirtti.

Yarkadaş kendi sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunarak hastane yetkililerinin yarım saat içerisinde Baykal’ın sağlık durumu ile ilgili bilgi vereceğini belirtti. Öte yandan Deniz Baykal’ın oğlu ve kızı, babalarının haberini aldıkları an hastaneye koştu. Eşinin ise hastaneye gelemeyerek Baykal’ın sağlık durumunu Antalya’dan takip ettiği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesine ulaşarak eski CHP Lideri Deniz Baykal’ın durumu hakkında bilgi aldı. Cumhurbaşkanlığının kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Erdoğan’ın, Ankara Üniversitesi rektörü ile sabah saatlerinde telefon ile görüşerek Baykal’ın sağlığına ilişkin bilgiler alıp, durumun yakinen takipçisi olduğunu belirtildi.


Sosyal medyada paylaş!

1
6 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!