Deniz Baykal’ın Son Sağlık Durumu

Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili olarak son bilgileri veren Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Baykal'ın durumunun stabil olduğunu belirtti.1 min


0
5 paylaşım

Chp Eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın rahatsızlanarak yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş resmi bir açıklama yaparak Deniz Baykal’ın sağlık durumu hakkında ki son gelişmeleri bildirdi. Ufakta olsa olumlu gelişmelerin olduğunu belirten Erkan İbiş ameliyata gerek olmadığını ileri sürerek dün geceye göre durumunun daha iyi olduğunu ifade etti.

AMELİYATA GEREK YOK

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Ankara’da ki İbn-i Sina hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın damarlarından birinde tıkanıklık olması sebebiyle anjiyo olmuş ve damarına stent takılmıştı. Dün gece saatlerinde durumunun daha iyiye gittiğini ve 12 saatte bir yapılması gereken tomografi sonucunda ameliyat kararının çıkmadığı ifade edildi.

ÖDEMİN İLERLEMESİ DURDU

Deniz Baykal’ın sabah saatlerinde gerçekleşen ilk muayenesi sonrasında açıklama yapan Erkan İbiş, yaptığı açıklamada “Deniz bey’in sağlık durumunda herhangi bir olumsuz gelişme yok. Hatta tam tersi olarak ufakta olsa bir iyileşme söz konusu. Antibiyotiğe vücudu olumlu cevap veriyor. Şuan beyninde ödem oluşmuş durumda fakat ödeminde ilerlemesi durdu. Buda bizim için güzel bir sonuç. Şu anda bu tür gelişmeler bizi ameliyattan uzaklaştırıyor. Deniz bey’in durumu stabil.” ifadelerini kullandı.

Deniz Baykal’ın durumunun takip edilebilmesi için tomografilere devam edileceğini belirten Erkan İbiş, yaptığı açıklama ile Chp eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın ailesinin bir nebzede olsa yüreklerine su serpti.


Sosyal medyada paylaş!

0
5 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!