Dikkat Zombi Hapları Hızla Yayılıyor

2 min


7
10 paylaşım, 7 puan
flakka
Flakka’nın etkisinde kalmış bir kişi

Amerika’nın Miami eyaletinde gerçekleşen olay bir tür uyuşturucu çeşidini gündeme getirdi. Flakka diye bilinen bu uyuşturucu ile insanlar adeta birer zombiye dönüşüyor. 2012 yılında Rudy Eugene adında bir vatandaş yolda yürürken aniden hırçın davranışlar sergilediği gözlemlenmiştir. Sadece hırçın davranışları dikkat çekmemiştir tabi ki Rudy yolda yürürken evsiz sokakta kalmış bir adama saldırmıştır ve adamın yüzünün %80’lik bir kısmını yemiştir. Tüm bu olaylar yaşanırken polisler Rudy’i uyarmışlardır, fakat bu uyarıları dikkate almayan Rudy, polisler tarafından öldürülmüştür. Polisler Rudy’nin sergilediği bu davranışlar sonucunda otopsi yapılmasını talep etmişlerdir. Yapılan otopsi sonucunda Rudy’nin vücudun da dört çeşit zehre rastlanıldı. Bunlar sırasıyla Ivory Wave, Vanilla Sky, Bliss ve Purple Rain’dir. Bu zehirler sentetik yani uyarıcı bir uyuşturucudur. İnsan vücuduna alındığı zaman beyni etkileyen fonksiyonlar gereksiz bir biçimde çalışmaya başlar bu da insanı hırçınlaştırır.

Bu olayın yaşandığı tarihten önceki yıllarda bu olaylara benzer birçok olay yaşandı. Örneğin 2011 yılında yolda düzgünce yürüyen adam bir anda hırçınlaşarak oldukça yüksek bir bayrak direğine tırmanmaktadır. Tırmanmasını tamamlayan bu kişi daha sonra alt tarafında bulunan ve yoğun olan trafiğe kendini bırakması, kötü durum gerçekten. Bir başka örneğimiz ise West Virginia’da yaşayan bir kadın derisinin altında bir şey olduğunu iddia ederek, onu çıkartmak istemiştir. Bunun sonucunda ise kendini paramparça bir hale getirmiştir.

Hepsi Aynı Uyuşturucuydu

Yukarıda anlatılmış olan örneklerin hepsine otopsi yapılmıştır. Bu otopsi sonucunda hepsinin vücudunda Ivory Wave, Vanilla Sky, Bliss ve Purple Rain maddelerinin olduğu öğrenildi. Bu tip uyuşturucular insan benliğimizi basıtararak hayvani iç güdüleri ortaya çıkarıyor. Bu maddeler vücuda alınınca insanda vücudundaki derinin altında bir şey geziniyormuş gibi gelir ve bu histen sonra soyunmaya başlayıp kendilerini delik deşik ederler. Öncelerden yasal olan bu maddeler doz artışı yapılmasıyla insanları yamyama çevirdiğinden artık kullanılmamaya başlanmış ve kullanımı da yasaklanmıştır.

zombi-7.jpg

Türkiye’de de Aynı Zehir Var

2012 yılında yaşanmış olan bir olaydır. Kısaca hatırlayalım 2012 yılında İstanbul’unTaksim ilçesinde bir adam normal yürüyüş ve hareketlerden sonra vücudunun yanmasını iddia ederek bağırarak çırılçıplak soyunmuş ve Taksim de bulunan Atatürk Anıtına çıkmıştır. Acıya ve ısıya dayanamayan bu kişi Atatürk Anıtından kendini aşağı atmıştır. Bu dönemlerde bu maddeler bilinmediği için olay normal bir şekilde kapatıldı. Fakat bu olayın altında Ivory Wave, Vanilla Sky, Bliss ve Purple Rain maddeleri vardı. Bu maddeler bir çeşit uyuşturucu ve kullanan kişiler de vücutta yanma, cilt altında bir şey dolaşıyor hissi, insan eti yeme içgüdüsü ve en önemlisi suç işleme eğilimi gözlemlenmektedir. Kısacası bu maddeleri vücuduna alan kişiler birer zombi-yamyama dönüşmektedir.

Aşağıdaki görüntüleri yaşı 18’den küçüklerin izlememesini öneririz.

Tudo Misturado paylaştı: 29 Eylül 2017 Cuma


Sosyal medyada paylaş!

7
10 paylaşım, 7 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
3
Bayıldım
Kızdım Kızdım
10
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
5
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
8
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Serdar Sarıyıldız

Twitter & İnstagram : serdarsylz

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!