Dizi Oyuncularının Bölüm Başına Aldığı Ücretler

Dizi oyuncularının bir bölüm başına aldıkları ücreti biliyor musunuz? Kargamel ekibi olarak sizler için dizi oyuncularının bölüm başına kaç para kazandıklarını açıklıyoruz.4 dk okuma süresi


1
7 paylaşım, 1 puan

Dizi ve film projelerine harcanan paralar oldukça büyük olduğu için oyunculara da çok yüksek meblağlarda para verilmektedir. Bugün sizlere en çok merak edilen dizi oyuncularının bölüm başına aldığı ücretler haberini hazırladık. Her ne kadar bir yerlerde çok sayıda kişi uzun çalışma saatlerinde çok az para kazanıyor da olsa oyuncular bir bölüm başına o kadar yüksek kazançlar elde etmektedir ki sizlerde şaşıracaksınızdır.

Dizi oyuncularının bölüm başına aldığı ücretler haberimizde hangi oyuncunun bölüm başı için ne kadar para istediğini görebilirsiniz. Bizler rakamları öğrendiğimiz de oldukça şaşırdık sizlerinde rakamları gördüğünüzde bu oyuncular ne kadar çok para kazanıyormuş bende mi oyuncu olsam diyeceğinizi tahmin etmekteyiz.

Oyuncuların İstediği Haftalık Ücretler

1-) Kenan İmirzalıoğlu

Günümüzde en eski oyuncular arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu sayısız film, dizi ve reklamda yüz olmuş ülkemizde en tanınır kişi haline gelmiştir. Kenan İmirzalıoğlu’nun ciddi bir seven ve takipçi listesi olduğu için oyuncunun kazandığı haftalık ücret oldukça yüksektir. Buna göre Kenan İmirzalıoğlu’nun bölüm başı talep ettiği ücretin 350.000 TL olduğunu öğrendik. Her ne kadar rakam çok yüksek olsa da ek çok yapımcı Kenan İmirzalıoğlu ile teklif konusunda görüşmek için sıraya girmeye devam ediyor.

2-) Kıvanç Tatlıtuğ

Bir zamanlar mankenlik ile görev almış ve görev aldığı Aşk-ı Memnu filminden sonra ünü iyice büyüyen Kıvanç Tatlıtuğ’da dizi yapımcılarından oldukça yüksek meblağlar istemektedir. Buna göre Kıvanç Tatlıtuğ’un yapımcılardan bölüm başı 150.000 TL’lik bir rakam talep ettiği öğrenildi. Rakam yüksek olsa da Kıvanç Tatlıtuğ pek çok yapımda yer almaya devam ediyor.

3-) Halit Ergenç

Halit Ergenç oyuncusu da ülkemizin en tanınır kişilerinden bir tanesidir. İlk olarak pek çok film ve dizide ufak rollerde görev alan Halit Ergenç özellikle Muhteşem Yüzyıl filminde canlandırdığı Padişah Sultan Süleyman karakterinden sonra ülkemizin adeta magazin gündemine oturdu. O günden sonra ünü giderek büyüyen Halit Ergenç pek çok yapımda daha rol aldı ve yine Vatanım Sensin isimli filmde de başrol olarak oynadı. Halit Ergenç’in yapımcılardan bir bölüm için 140.000 TL’lik rakam talep ettiği öğrenildi. Halit Ergenç oldukça tanınır bir isim olduğu için yapımcılar kapısını çalmaya devam ediyor.

4-) Beren Saat

Bir dönem mankenlik ile ilgilenen ve fiziği ile herkesin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Beren Saat’de Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber oynadığı Aşk-I Memnu filminde büyük ün kazandı. Bu filmde sahnelerinde ki başarısı ile tüm yapımcıları mest eden Beren Saat sayısız filmde rol aldı. Beren Saat’in bir bölüm için 120.000 TL’lik teklif istediği öğrenildi. Güzel oyuncu Beren Saat ile beraber çalışmak isteyen yapımcıların bütçeyi biraz artırması gerekecek.

5-) Tuba Büyüküstün

Sinema dünyasının en tanınır kadın oyuncuları arasında yer alan Tuba Büyüküstün’de en çok kazanç elde eden kadın oyunculardan bir tanesidir. Cesur ve Güzel filminde oynarken bölüm başı 120.000 TL para kazanan Tuba Büyüküstün yapımcılardan yine bir bölüm için 120.000 TL’lik para talep etmektedir.

6-) Barış Arduç

Büyük hayran takipçisi bulunan Barış Arduç’un görev aldığı pek çok yapımı beklenenden daha fazla kişi seyir etmektedir. Normalde bölüm başı 60.000 TL’lik para kazanan Barış Arduç maaşına biraz zam almış gibi gözüküyor. Buna göre Barış Arduç ile beraber çalışmak isteyen yapımcıların 60.000 TL gibi bir rakamı gözden çıkartması gerekiyor.

7-) Bergüzar Korel

Ülkemizin en tanınır oyuncularından olan Bergüzar Korel’in kariyeri büyük başarılar ile doludur. Eşi ile birlikte oyunculuk yapmakta olan Bergüzar Korel yapımcılardan aylık 80.000 TL’lik bir para talep etmektedir. Başarılı bir oyunculuk geçmişi olan Bergüzel Korel’in kapısını çok sayıda yapımcı çalıyor.

8-) Çağatay Ulusoy

Ülkemizin büyük beğeni ile takip ettiği oyunculardan bir tanesi olan Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum dizisi ile ün kazanmıştır. Pek çok yapımcının ve yönetmenin dikkatini çeken Çağatay Ulusoy sayısız reklam filminde oynamış ve mankenlik yapmıştır. Çağatay Ulusoy yapımcılardan bir bölüm için 70.000 TL’lik ücret almaktadır.

9-) Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan ülkemizin en çok raiting alan dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul’da rol almış ve harika bir performans sergileyerek herkesin beğenisini kazanmıştır. Engin Altan Düzyatan yapımcılardan bölüm başı 60.000 TL’lik ücret talep etmektedir.Engin Altan Düzyatan pek çok programda da sunuculuk yapmıştır.


Sosyal medyada paylaş!

1
7 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
5
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
7
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!