En İyi Ücretsiz Steam Oyunları (2017)

2 min


3
6 paylaşım, 3 puan

Steam platformu, bilindiği üzere orijinal oyunların satış alanı olarak bilinmektedir. Her yıl steam’da oyunlar indirime girerken bazı oyunlar da steam’ın kampanyasına bağlı olarak ücretsiz olarak sunulmaktadır. Steam üzerinden indirilen oyunlar orijinal içerikler olduğu için çevrimiçi oyunlarda herhangi bir sorun ile karşılanmamaktadır.

Steam üzerinden oldukça fazla ücretsiz oyun bulunmakla birlikte siz değerli okuyucularımız için seçmesi zor bir liste yapmaya çalıştık. 2017 yılı baz alınarak yapılan bu listede en fazla indirilen ve beğenilen oyunları seçmeye çalıştık.

 

The Elder Scrools: Legends

Steam oyun kategorisinde 10 üzerinden 7 puan almış oyun 2017 yılında çıkmıştır. Online olarak oynanan kart oyunu geçtiğimiz sene beta olarak oynanıyordu, orijinal sürümde ise betada oynadığınız kartlar genel oyunda da sizlerle devam edeceğini belirtelim.  Oyunun başlangıcında sizden bir ırk seçmeniz isteniyor ve bu ırka göre oyuncunun karakteri belirlenmektedir. Oyunun negatif tarafına baktığımızda görsel açıdan vasat bir oyundur.

Paladins

FPS oyun türündeki Paladins oyunu 2016 yılında çıkmış ve beğenilen bir oyun olmuştur. Beta aşamasında olmasına rağmen oyun sektöründe ciddi bir oyuncu ortalamasına sahiptir. Oyun diğer FPS türlerine en iyi yanı tüm modülleri tamamen ücretsizdir.

Metin 2

Metin 2 oyununu buraya koymamızın nedeni Metin 2 artık Steam platformuna taşındı. Steam üzerinden Metin 2 oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

The Blade Remains

Yakın dövüşe dayalı bir düello oyunu olan The Blade Remains grafikleriyle ve oyun karakterleriyle Steam’da yer alan en iyi ücretsiz oyunlar arasında yer alıyor. Steam üzerinden muhteşem bir giriş yapan oyun oyuncular tarafından da oldukça beğenildi. Düeollo ve birebirde rekabet oyunları seviyorsanız oyun severler için iyi bir seçim olabilir.

Creativerse

Pek orijinal bir oyun olmasa da son zamanlar Steam üzerinde oldukça popüler bir oyun olan Creativerse oyunu Minecraft oyunun kopyası olarak görülebilir, ama oldukça basit bir oynanış modu ve aynı zaman da bir o kadar da eğlenceli bir oyun olduğunu belirtelim. Oyun direkt olarak sizi aksiyonun içine sokması da oyunu sevdiren özelliklerinden olduğunu belirtelim. Steam üzerinde puanıyla kendini öne çıkaran oyun Mayıs ayı itibariyle yeni eklentilerin gelmesiyle oyun içi ayrı paketler satın alma imkânı sunmaktadır.

Team Fortress 2

Listemize eklediğimiz bir diğer oyun olan ve bu oyunda oldukça fazla beğenilen bir oyundur. Oyun saatlerce multiplayer deneyimi sunan Fortress 2 oyunu online FPS oyunları arasında beğenilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda derecelendirmeye göre şapkaların çıkması önem taşıyor. Oyun güncellemeleri geldikçe harita, silah, şapka gibi özellerin gelmesiyle oyunları oyuna bağlıyor.

War Thunder

Savaş oyunları kategorisinde karşımıza çıkan War Thunder Steam’de ücretsiz oyunlar listemizde yer alıyor. Savaş ortamını bizlere hissettiren oyun aynı zaman da grafik kartıyla da oyun severlere muhteşem bir oyun ortamı hazırlıyor. Oyunda savaş aracının sayısı oldukça fazla olması ve savaş atmosferini yaşatıyor.

 


Sosyal medyada paylaş!

3
6 paylaşım, 3 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
6
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Mustafa Ateş

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!