En Kötü Türk Filmleri

Kargamel ekibi olarak imdb puanlarına göre en kötü Türk filmleri listesini sizler için oluşturduk. Sizlerde hangi Türk filmlerinin imdb puanlarının düşük olduğunu görmek istiyorsanız listemizi inceleyebilirsiniz.4 min


4
4 paylaşım, 4 puan

Türk televizyon tarihi ve sinema sektörü her geçen sene kendi üzerine koyarak ciddi şekilde gelişmektedir. Bu makaleyi sizler için hazırlamak istemezdik ancak taleplerin olması doğrultusunda en kötü Türk filmleri haberini sizler için hazırladık. Bu makalemiz aracılığı ile eski ya da yen tarihlerde yapılmış en kötü Türk filmlerini görebilirsiniz.

Kargamel ekibi tarafından sizler için hazırlanmış olan en kötü Türk filmleri imdb puanlarına göre oluşturulmuştur. Buna göre en düşük puan almış olan filmleri inceledik ve sizler için en kötü filmlerin hangileri olduğunu derledik. En kötü Türk filmleri makalemiz aracılığı ile imdb puanı en düşük Türk filmi, tutulmayan Türk filmleri, fazla izlenmeyen Türk filmlerini görebilirsiniz.

En Kötü Türk Filmleri

1-) Süper Ajan K9

Süper Ajan K9 filmi 2008 yılında vizyona girdi. Yani çok eski tarihlerde yapılmış bir film değildir. Süoer Ajan K9 filmi 100 dakika süreye yakın olmak ile birlikte filmde Cengiz Küçükayvaz, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Didem Erol ve Melih Ekener gibi sinema sektöründe tanınır kişiler oynamaktadır. İlgili filmimiz söylentilere göre eski Sümerbank’ın ayakkabı fabrikasında çekilmiş ve filmde Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan bir virüs ele geçiriliyor ardından Türkiye’de yapılacak olan NATO zirve toplantısında bu virüsün kullanılması için ideal bir ortam çete tarafından hazırlanıyor. Virüs NATO toplantısı yapılmadan bir gece önce tüm su şişelerine enjekte ediliyor ve burada ekibimiz devreye girerek virüs ele geçirilmeye çalışılıyor. Süper Ajan K9 filmimizin imdb paunı 1,5’dir.

2-) Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmi en kötü Türk filmleri arasında yer almaktadır. 110 dakika boyunca seyirci ile buluşan film bilim kurguyu, askiyonu, macerayı ve romantikliği içerisinde barındırmakta olup Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminde Cüneyt Arkın, Sinem Kobal, Mehmet Ali Erbil, Ayşen Gruda, Alp Kırşan gibi sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi ve en tanınır oyuncuları rol almaktadır. Filmimizde Türk düşüncesinin uzaya kadar yayılması istenmekte ve ekip tarafından uzay fethedilmeye çalışılmaktadır. Cüneyt Arkın’ın oğlu rolünde oynayan Mehmet Ali Erbil dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarabilmektedir. Filmimizde çok ünlü oyuncular oynadığı için izlenme oranları oldukça iyidir fakat Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminin imdb puanı 1,8’dur.

3-) Keloğlan Kara Prense Karşı

Keloğlan Kara Prense Karşı filmimizde 2006 yılında vizyona girmiş ve idmb puanına göre en kötü Türk filmleri arasında yer almaktadır. 82 dakikalık gösterimde komedi ve fantastik olayları içerisinde barındıran Keloğlan Kara Prense Karşı filmimizde Mehmet Ali Erbil, Ayşen Gruda, Alp Kırşan, Merve Boluğur, Gazanfer Özcan gibi ünlü isimler rol almıştır. Filmimizde her zaman ki gibi keloğlan karakterimiz iyilikler ülkesinin meleği olarak tabir edilen cankız’a aşık oluyor. Keloğlan iyiliği, saflığı ve masumiyeti ile yola düşer Cankız’ı almak ister ancak Cankız’ın gönlü Kara Prens’den başkasında değildir. Cankız’ın ailesi de Kara Prens’in ne kadar kötü kalpli ve gaddar bir insan olduğunu bildiği için kızlarını ona vermek istemez ancak bu aşkı önleyebilecek tek kişi Keloğlan’dır. Keloğlan Kara Prense Karşı filminin imdb puanı 1,8’dir.

4-) Emret Komutanım: Şah Mat

Emret Komutanım: Şah Mat filmi 2007 yılında vizyona girmiştir. Emret Komutanım dizisinin oldukça popüler olmasından dolayı bu filmin tutacağı düşünülmekteydi ve beklendiği gibi izleyici kitlesi oldukça genişti ancak filmin imdb puanı oldukça düşüktür. Emret Komutanım: Şah Mat filmimizde Sarp Levendoğlu, Mehmet Ali Erbil, Seda Akman, Ahmet Mümtaz Taylan, Hamdi Alkan gibi sinema sektörünün tanınır kişileri rol almıştır. Filmimizde sakatlar haftası ele alınır ve bu haftada 7 tane ruhsal sağlığında sıkıntısı bulunan kişi bir günlüğüne kışlada askerliğe alınır. Ancak bu kişilerle askerlerin uyum sağlayamaması bizleri adeta kahkahaya boğar. Emret Komutanım Şah Mat filminin imdb puanı 1,8’dir.

5-) Celal ile Ceren

Ceal ile Ceren filmi Türkiye genelinde çok sayıda kişi tarafından izlenmiş ancak imdb puanı bir türlü düzelmemiş bu sebepten dolayı en kötü Türk filmler listesine girmiş bir filmdir. Ünlü Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Dilşah Demir, Gökçen Gökçebağ ve Tracy Daziz gibi isimlerin rol aldığı Celal ile Ceren filmi 114 dakika boyunca seyirci ile buluşmuş ve izleyenlere komik anlar yaşatmıştır. Filmimizde babası elektrikçi olan Celal babası ile beraber dükkanda çalışmaktadır. Gönlü uzun süredir mobilya mağazasında çalışamakta olan Ceren’dedir. İkilimiz aslında bir birlerine deli gibi aşıklar fakat işleri sonrasında Celal berbat ediyor. Buna göre Celal, Ceren ile evleneceğini anladığı için bekarlığa veda partisi yapmak ister. Fakat bu duruma Ceren oldukça karşı çıkar. Ancak Ceren’in bekarlığa veda partisi yapılmasını öğrenmesinden sonra ikilimiz ayrılır ve Ceren kendisine yeni bir sevgili yapar. Ana karakterimiz Celal ise Ceren’in sevgisini kazanmak için türlü oyunlar yapar. Celal ile Ceren filmimizin imdb puanı 2,6’dır.

ÖNEMLİ NOT: En kötü Türk filmleri listesi Kargamel ekibi tarafından değil İMDB puanlarına bakılarak oluşturulmuştur. Yukarıda belirtilen ve bir birinden kaliteli filmleri pek çoğumuz beğenebiliriz ancak İMDB puanları oldukça düşük olduğu için bu filmleri bu listeye aldık.


Sosyal medyada paylaş!

4
4 paylaşım, 4 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
5
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
4
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
5
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
2
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!