Erdoğan’dan Melih Gökçek’e Randevu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Melih Gökçek'e görüşme randevusu için bir zaman dilimi belirtti. Ankara'da yapılacak görüşme Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşecek.1 min


0
5 paylaşım

İstifası gündemde olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme yapmak için randevuyu kaptı. Görüşmenin bugün ikili arasında Beştepe’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Melih Gökçek bugün Külliye’de bir araya geliyor. İstifası beklenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ın son bir kez daha Erdoğan ile konuştuktan sonra kendisinden yeni bir şans daha isteyeceği belirtiliyor. Uzun bir süredir Erdoğan’dan randevu talep etmek için yoğun uğraş veren Gökçek’in sonunda bu isteğine çağrı bulması kendisini çokça sevindirdi.

Ekim ayı başında son çıkan iddialar doğrultusunda Melih Gökçek’in görevinden istifa edeceği haberleri basına sızmıştı. Bugün için Erdoğan ile bir görüşme yapacak olan Gökçek’in ne konuşacağı ise merakla bekleniyor.

ERDOĞAN İLE GÖKÇEK SONUNDA GÖRÜŞECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son isteği doğrultusunda sosyal medyada sık sık gezinmesi sonrasında gelen uyarı sonrasında Twitter’i dahi bırakmıştı. Erdoğan ile son bir görüşmede bulunmadan koltuğunu bırakmak istemeyen Gökçek, Beştepe’de gerçekleşecek olan buluşmada aklındaki projeleri sunacağı ve fikir alışverişinde bulunacağı ifade ediliyor.

Bugün gerçekleşen AK Parti MYK toplantısından hemen sonra Erdoğan önceki görüşmelerini reddettiği Melih Gökçek’i makamında konuk edecek. Erdoğan’ın son istifa taleplerinin ardından Bursa ve Balıkesir Belediye Başkanları bu isteğe olumsuz yanıt verdikten sonra görevlerine devam edeceklerini kamuoyu ile paylaşmışlardı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ise Erdoğan’dan göreve devam etmek isteyeceğini söylemesi bekleniyor.


Sosyal medyada paylaş!

0
5 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!