Esra Erol’dan Gelin Adayı Berke’ye Sert Çıkış

Esra Erol programda evlenen Caner Berke çiftinden gelin adayı Berke'nin "Evliliğimiz kurguydu, zorla evlendirildik" açıklamasını yalanladı.1 min


1
6 paylaşım, 1 puan

Geçtiğimiz sezon ekranların en çok konuşulan çiftleri arasına giren Caner ve Berke çiftinden ilginç iddialar geldi. Gelin adayı Berke’nin “Bizi programda zorla evlendirdiler, bu evlilik resmen kurguydu” açıklamasına köpüren Esra Erol, bu açıklamaya kayıtsız kalamayarak Berke’den adeta hesap sordu.

HESAP SORDU

Esra Erol’un sert bir dille yalanladığı Berke’nin sözleri hakkında yaptığı açıklamada “İlk olarak Berke dediğimiz kişi 36 yaşında ve aklı başında, kendi kararlarını kendi verebilecek kapasiteye gelmiş bir insan. İnsan bu yaşına gelince kiminle evlenip kiminle hayat kurabileceğini kendi iradesini kullanarak yanıt bulabiliyor. Garip bir açıklamada bulunmuş fakat Berke bu açıklamayı neye göre yaptı ona anlam veremedim bir türlü. İnsanlar yalandan sözlenir, yalandan konuşur ama yalandan evlenmez. Bu kadar yalanın neden içerisine girmiş? Duruşunu sergilemesi gerekirken, nasıl geleceğini hiçe atarak nüfus cüzdanını değiştirmeyi göze almış?

4 Kasım tarihinde ilişkileri başlamış ve Caner kıskandığı için programa çıkmadan 3 ay görüşmüşler. Ne zaman ki Caner evleniyoruz dedi, Berke hanım kalkıp programa geldi. Neden 3 ay boyunca evinde oturdun Caner’in sözünü dinledin zorla bir şey yaptıysan? Uzun süre kanala gelmedinde neyi kurguladın ben açıkçası merak içerisindeyim.

EVLADIMDAN AYIRMADIM

Evleniyoruz dediniz programa geldiniz, biz nikahlarını yaptık. İnsanda biraz vicdan olur, ben kendi evladıma yapar gibi düğününüzü gerçekleştirdim. Aileleriniz bana çocukların ellerinden tuttun Allah razı olsun diye teşekkür etti. Madem kurgu bir evlilik yaptınız neden Caner’den boşanırken tazminat istiyorsun? İmzaları atın anlaşmalı boşanın gitsin. Ben seni vicdanın ile başbaşa bırakıyorum.” ifadelerini kullandı.


Sosyal medyada paylaş!

1
6 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!