Evde Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

1 min


3
5 paylaşım, 3 puan

Evde su kaçağı bulma yöntemleri tamir kimyasalları, nasıl yapılır, nasıl bulunur içeren bir dizi bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Su tesisatı evinizi örümcek ağı ile örmekle birlikte sızıntının binaya zarar oluşturmadan aranması ve hatasız yerinin saptanması günümüzde hassas cihazlar ile yapılması gerekmektedir. Bir metre uzağı değil, tam sızıntının oluştuğu bölgeyi net olarak saptayabilecek her firmada olmayan cihazlarımız mevcuttur.

Su kaçağı bulma robotu ile arızalı, su kaçıran boru nasıl bulunur? Arızalı su sızıntılarının yerini gösteren elektrikli cihaz taşınabilir bir sistem olup ıslanan, sarımtırak duvarlar, fayanslardan suların gelmesi gibi pek çok durumlarda dahi o noktadan su borusu gerçekten var mı araştırabiliriz. Bu örnekten yola çıkarak ses dedektöründeki alıcıyı üzerine tutarak sızıntı şebeke hattında ise o nokta ve etrafı güzelce taranır. Su vanasının açık kalması hali ile ses şiddetinin kulaklık ve ekrandaki veriler ile yerinin saptanmasına geçilerek o alanda onarıma hemen başlanabilir. Bazen ise daire içinde su kaçağı tespiti yapmak için ısıya hassas cihazlar kullanılır. Sıcaklığı yüksek olan bu sistemlerde esneme ve küçük delinmeler zamanla oluşabilmektedir. Önemli olan kamera ile duvarın, fayansın içinden geçen kombi, kalorifer su borularının yerini görme, bulma işlemi olup, aynı cihaz sıcak suyun aktığı, damladığı yeri bulma amaçlı da hizmet sunmaktadır.

Evde su kaçağı bulma yöntemleri duvara, fayansa zarar vermeden su kaçağı arızasını bulan cihazlı firmayız. Su sızıntı önleyici özel kimyasal sistemlerimiz, evin, iş yerinin lağım su kaçaklarının yerini gösteren gider içi kamera ile analiz yöntemleri, bir damla su sızıntısının hangi iş yeri, evden geldiğini gösteren basınçlı test pompamız ve uzman, tecrübeli ekiplerimiz ile göreve hazırız.

Bize Ulaşın : 0533 355 94 93


Sosyal medyada paylaş!

3
5 paylaşım, 3 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Advertorial

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!