Galatasaray’dan Devre Arasında Arda Turan Atağı

Fultbol yorumcusu Mehmet Demirkol, NTV Spor canlı yayınında Galatasaray'ın Arda Turan ile her konuda anlaştığını iddia etti.1 min


1
6 paylaşım, 1 puan

NTV Spor kanalında futbol yorumculuğu yapan Mehmet Demirkol’dan Galatasaraylılara müjde geldi. Barcelona’da bu sezon fazla forma şansı bulamayan Arda Turan’ın sarı kırmızılılar ile her konuda anlaştığı iddia edildi.

Mehmet Demirkol bugün yayınlanan programında Arda Turan hakkında önemli gelişmelerin yaşandığını vurguladı. Arda’nın sezon ortasında devre arası transfer döneminde Galatasaray’a kiralık olarak döneceğinin sinyallerini verdi.

Arda Turan İşi Bitti

Mehmet Demirkol açıklamasında, “Galatasaray artık Arda Turan işini tamamen bitirmiş. Sarı kırmızılı taraftarlara da hayırlı olsun demek düşer. Bundan böyle O’da artık konuşmayarak sadece işine konsantre olacak ve Galatasaray’ı şampiyonluğa taşıyabilmek için elinden gelenin fazlasını yapacak. Yapılanlar mutlaka zamanla unutulur.” ifadelerini kullandı.

Demirkol, “Milli takımda oynamak her zaman disiplin ister. Kişinin yaşı ne olursa olsun fark etmez. İyiler sadece disiplinli olduklarında bir sonuca ulaşırlar. Bizim seviyemizi yükseltmemiz gerekiyor. Katar’dan adam toplamaya başladık. Başarılı olduklarında bizde seviniyoruz. Galatasaray’ı eleştirmek yersiz. Gerçekçi olmak gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Demirkol açıklamasının devamında, “Türkiye’de yabancı sınırlaması tamamen negatif sonuçlar doğurabilir. Bizim bazı takımlarımızda hedef bile yok. Bunun adı vurdumduymazlık olarak nitelendirilebilir.” ifadelerine yer verdi.

Mehmet Demirkol, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in dün yaptığı açıklamalardan sonra Arda Turan konusunda önümüzdeki günlerde net bir adımın atılabileceğini vurgulayarak bu transfer bazı sarı kırmızılı taraftarların isteksizliğinden de bahsetti. Arda Turan’ın transferi ile ilgili olarak taraftarlara söz söylemenin yanlış olacağını vurgulayan Demirkol, yönetimin daha sağlam adımlar atmasını ve Igor Tudor’un da bu konuda görüşlerine yer verilmesinin öneminden bahsetti.

İlker Yasin’den Tepki

Ara transfer dönemine az bir zaman kala Arda Turan ile Galatasaray arasında yaşanan son gelişmelere İlker Yasin’de sessiz kalmadı. Ünlü spiker bu transferin sarı kırmızılı takımın ahengini bozacağından bahsederek sarı kırmızılı taraftarların tepkisine destek vermiş oldu.


Sosyal medyada paylaş!

1
6 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!