Gülben Ergen AKM Tanıtımında Görüntülendi

Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan ismi haline gelen Gülben Ergen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yaptığı AKM projesinin tanıtımında görüntülendi.1 min


3
6 paylaşım, 3 puan

Hakkında yapılan iddialardan sonra sırra kadem basan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı AKM projesinin tanıtımı yapılırken görüntülendi.

Son dönemlerde ismi magazin gündeminde çalkalanan Gülben Ergen, yıkılıp opera binası yapılacak olan İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nin proje tanıtımına kameralara takıldı. Bir çok ünlü ismin katıldığı proje tanıtımı sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşma gerçekleştirdi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Tolga Duğles ile ismi yan yana getirilen Gülben Ergen, son zamanlarda magazin dünyasında en fazla konuşulan kişi haline geldi. Olayların çıkmasının ardından gazetecilere görüntü vermeyen Gülben Ergen, hakkında ki bütün iddialara da avukatı aracılığıyla yanıt veriyordu.

Gülben Ergen’in Dalgın Hali Kameralara Yansıdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada dinlediği gözlemlenen Gülben Ergen’in çok dalgın olduğu ve göz altlarında bulunan şişlikler de dikkatlerden kaçmadı. Eski eşi Erhan Çelik ile aldatma iddialarında sonra mahkemelik olan ünlü şarkıcı daha önceleri isyanını da sosyal medya hesabı üzerinden dile getirmişti. Kimseyi aldatmadığını, yine de tehditler alarak çocuklarının ve kendinin güvenliğinden endişe ettiğini belirten Gülben, bu yaşadıklarının sorumluları olan kişileri ise mahkemeye vereceğini ifade etmişti.

Tanıtımda Ünlü İsimler

Cumhurbaşkanının konuşmasını dinleyerek kimse ile görüntü vermeyen Gülben Ergen tanıtım projesinde soruları da yanıtsız bıraktı. Öte yandan Atatürk Kültür Merkezi’nin tanıtımında Ajda Pekkan, Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay gibi ünlü isimlerde bulundu.


Sosyal medyada paylaş!

3
6 paylaşım, 3 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!