Eski Dolandırıcı 1 Yıl Sonra Hortladı

Birçok kıza ben ay yapım sahibiyim, sizi oyuncu yapacağım deyip resim isteyip sonra şantajla zorla kredi çektiren eski dolandırıcı yine piyasaya cıktı. Şimdiye kadar


Birçok kıza ben Ay yapım sahibiyim, sizi oyuncu yapacağım diyerek resim isteyen ve sonra şantajla zorla kredi çektiren eski dolandırıcı piyasaya tekrar çıktı. Şimdiye kadar 100‘e yakin kız ve kadından tehditle kredi çektiren bu adam sosyal medya hesabından telefon numarasını verecek kadar da rahat. Hatta sosyal medya hesaplarından biri ile yazışırken mahkemelik olduğunu da ağzından kaçırmış. Aşağıda resimlerde söz konusu olan tüm bu yazışmalar mevcut.

İŞTE MAHKEMELİK OLDUĞUNU AĞZINDAN KAÇIRDIĞI YAZIŞMALARDAN BİR KISMI

19198316_1995015844116052_1376954848_n-1.png

KREDİ ÇEKTİREMEDİĞİ KADINLARA EKSİ BAKİYE DEYİM DEYİP….. 

Kredi çektiremediği kadınlardan bir çoğuna, eksi bakiyedeyim, hesabıma1 milyar yatırın, artı bakiyeye geçince size bankadan kredi çekeceğim deyip ortadan kaybolduktan 1 yıl sonra ortaya çıkması ise, paralar suyunu mu çekti sorusunu akla getiriyor.

GENÇ KIZLARDAN ŞANTAJLA PARA ALAN BU ADAM SONRA…

Dahası var. Sözde kurduğu reklam ajansında genç kızları reklam çekeceğim deyip kandırıp sonra, resimleriniz elimde ailenize yollayacağım diyerek, zorla sahip olmaya çalışması ise tek kelime ile iğrençlik. Bu yazıyı okuyan birçok kişi o kızlarda resim çektirmeseydin diyebilir. Adam dolandırıcılıkta o kadar usta ki insanların zaaflarından nasıl yararlanabileceğini biliyor.

GENÇ KIZLARI EN CAN ALICI NOKTASINDAN VURUYOR.

Genç kızları  en can alıcı noktasından vuruyor. Reklam filmi çektirmek için ciddi bir cast ajansına gittiklerini sanan geç kızlar belki de hayatları boyunca unutamayacakları bir kabusu yaşıyor. Çünkü bu adam çektiği bu resimleri sırf bu kızlarla birlikte olmak için şantaj yapabilecek kadar da vicdansız. Mağdurlardan bir tanesi de reklam çektirmek için gittiği ajansta  adamın elinden zor kurtulmuş. Bir diğeri de kendisinden 200 TL para isteyip yollanmayınca aldığı tehditler karşısında telefon ve sosyal medya hesaplarından adamı engellemiş.

ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK ARAMIZDA DOLAŞIYOR

 Ne yazık ki bunca şeyi yapan bu yüzsüz adam, elini kolunu sallayarak aramızda dolaşıyor. Haberin devamı ise daha trajik Sadece genç kızlar değil ki, mağdur olan yüzlerce belki de binlerce kişi var. Allah hepimizi böylelerinin şerrinden korusun. Gelelim sonrası daha trajik dediğimiz bu haberin devamına..

19198462_1995014010782902_268855311_n.jpg

ADAMDA NUMARA ÇOK

Adamda numara çok. Bir kaç kişiyi de arayıp ben polis memuruyum, hesaplarınızın üzerinizde haciz var para kontrolü yapılamıyor deyip banka hesap şifrelerini isteyip para da çekmiş. Düşünün biri sizi polisim diye arıyor. Hesabınızda haciz var vs diyor. Sonra da şifrenizi istiyor. Bu günlerde bu tür olayları çok duyar olduk.

BURADA POLİS MEMURU KILIĞINDA ROL KESERKEN

19198243_1995013767449593_1723225863_n-1.jpg

Sosyal hesaplarında ateş yakar vs gibi sahte isimler kullanan bu adam, iş kurbanlarından para almaya gelince telefon numarasını verecek kadarda rahat. Tabi bu tür kişiler için telefon numarası değiştirmek çok zor olmasa gerek. Ama dolandırıcı da olsa onunda belki bir boş anına gelir de arandığında para yollayacaksınız diye numarası cevap verir. Hayat bu belli mi olur.

TELEFON NUMARASININ YAZILI OLDUĞU YAZIŞMALARDAN BİR BÖLÜM

19198428_1995019547449015_1327657585_n-1.png

ÇEKİRGE BİLE BİR SIÇRAR İKİ SIÇRAR AMA BU UZUN ATLAMAYA GEÇMİŞ

Çekirge bile bir sıçrar iki sıçrar üçüncüsünde yakalanır. Mağdurlar tarafından yazışmalar sırasında tespit edilmiş bilgi ve resimler aşağıda. Olur da bu kişi ile bir gün bir yerlerde denk gelirsiniz diye, görün bilin istedim. Saygılarımla…

SAHTE İSİMLE AÇTIĞI SOSYAL HESAPLARINDAN BİRİ

779787f0624c8070f883ffa16c6ccea2000-2.jpg

 

ŞAHSIN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAKİ RESİMLERİ

ŞAHSIN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAKİ RESİMLERİ

YÜZSÜZ DOLANDIRICI İŞ BAŞINDA

YÜZSÜZ DOLANDIRICI İŞ BAŞINDA

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Helal olsun Helal olsun
0
Helal olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kargamel.com'a Hoşgeldiniz.

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olun.
Kayıt Ol

Şifre sıfırla

Şifrenizi buradan sıfırlayabilirsiniz.

Geri Dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Kargamel'e Katılın!

Geri Dön
Giriş Yap
Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Düz Yazı
Görseller ile süslenmiş makaleler
Liste
Klasik Düz Listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste
Caps
Caps yarat