Rusya’da Alarm Verildi! 21 Bin Kişi Tahliye Edildi

Rusya'da 11 farklı bölge için 57 anonim kişi bomba ihbarı yaptı. Rus yetkililer harekete geçti 11 farklı bölge için toplam 21 bin kişi bölgeden tahliye edildi.


Dünyanın dört bir yanını kasıp kavuran terör örgütleri son zamanlarda pek çok farklı noktada yaptıkları eylemlerden ötürü yüzlerce kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu. Bu sebepten dolayı Türkiye başta olmak üzere tüm dünya ülkeleri gelen bomba ihbarlarını acil kodu ile duyuruyor ve bölgeye çok sayıda ekip gönderiyor. Buna göre Rusya’da alarm verildi! 21 bin kişi tahliye edildi. Peki sebep neydi neler yaşandı.

Bilindiği üzere bazı anonim kişiler bomba ihbarları yaparak polisi kandırmaya çalışabilmektedir. Ancak Rusya’da bugün çok önemli bir olay yaşandı. Rusya emniyetine bomba ihbarı yapıldı. Bu ihbardan sonra Rus emniyeti hızlı bir şekilde harekete geçti ve bölgeye çok sayıda ekip sevk etti. Ancak olaylar aslında bundan sonra başladı.

57 Bomba İhbarı Yapıldı!

Rus emniyetine gelen bomba ihbarının ardından ekipler harekete geçti ancak o andan sonra çağrı merkezine toplam 57 anonim kişinin 11 farklı bölge için bomba ihbarı yaptığı duyuruldu. Rusya Federasyonu konu hakkında tahkikat başlattı ve 11 farklı bölgede bulunan yaklaşık 20 bin kişi bölgeden uzaklaştırıldı. Tüm evlerin, iş yerlerinin, caddelerin, sokakların ve ana merkezlerin boşaltılmasından sonra Rus polisleri çevrede geniş güvenlik önlemleri alarak bölgede bomba arama çalışmaları başlattı.

Bomba İzine Rastlanmadı!

57 anonim kişinin 11 farklı bölge için bomba ihbarının yapmasından dolayı Rus ekipleri tüm imkanlarını seferber ederek detaylı bir inceleme yaptı ancak şu anda yapılan son dakika duyurularına göre 11 farklı bölgede her hangi bir bomba izine rastlanmadığı belirtildi. Peki bu ihbarlar asılsız mıydı? Rusya kandırıldı mı? Yoksa bombalar halen bulunamadı mı?

İhbar Edenler Araştırıyor

Rus yetkililer normalde bomba ihbarından sonra hemen bölgeyi boşaltmıyor ancak 57 farklı kanaldan farklı farklı anonim kişilerin bomba ihbarı yapması üzere 11 bölgeden toplam 21 bin kişi can güvenliği için çıkartıldı. Ancak bomba izine rastlanmamasından dolayı şimdi Rus ekipleri arayan ve bomba ihbarı yapan kişilerin kim olduğunu aramaya başladı. Bilindiği üzere Rusya, Suriye’de YPG mevzilerini vurmuştu pek çok askeri kaynaktan Rusya’nın en çok YPG’den böyle bir hamle yaparak kendilerini oyuna getirme amacının olduğundan şüphelenmektedir. Olay için geniş çaplı operasyon devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Helal olsun Helal olsun
1
Helal olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Beğendim Beğendim
1
Beğendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kargamel.com'a Hoşgeldiniz.

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olun.
Kayıt Ol

Şifre sıfırla

Şifrenizi buradan sıfırlayabilirsiniz.

Geri Dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Kargamel'e Katılın!

Geri Dön
Giriş Yap
Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Düz Yazı
Görseller ile süslenmiş makaleler
Liste
Klasik Düz Listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste
Caps
Caps yarat