Kargamel 2017 yılı başında yayına girmiş, bilgi edindirme amaçlı kurulmuş bir sosyal içerik platformudur. Şu anda yayında olan birçok benzer site bulunmasına rağmen Kargamel ekibi olarak bir amaç ile yola çıktık. İnsanlık için faydalı bilgi amacı ile çıktığımız bu yolda henüz yeni olmamıza rağmen sizlerin desteğini alarak büyümeyi hedefliyoruz.

Uzun yıllar yaşayıp tarihe tanıklık eden Karga bize ilham verdi ve sitemizin ismini Kargamel olarak seçtik. Karga uzun yıllar yaşamasının yanı sıra diğer kuşlara oranla daha zeki bir hayvandır. Kargalar gördüklerini hafızalarında tutmakta ve bunlardan ders çıkarma konusunda da oldukça iyidirler. Bu sebeplerden dolayı Kargamel ismini seçtik ve tarihten ders çıkarmayı bildiklerimizi, öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmayı bir sorumluluk olarak benimsedik.

 Amacımız kimsenin merak etmediği soruları sormak, şimdiye kadar yanlış bilinenleri ortaya çıkarmaktır. Tarih boyunca gelişen olayları günümüz ile yorumlayıp size faydalı bilgiler aktarıyor olacağız. Tüm bunları yaparken sizlerin sıkılmayacağı eğlenceli platformları da oluşturuyor olacağız.

Olaylara farklı eleştirel bir yaklaşım geliştirirken bir yandan da sizlerin fikirlerini önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Bu fikirden hareketle sitemize üye olan herkese kendi yazılarını ekleme fırsatı sunmuş bulunuyoruz. Üye ol kısmından gerekli bilgileri doldurduktan sonra kendi yazdığınız yazıları siteye girerseniz Kargamel ekibi olarak yazınızı düzenleyip paylaşıyor olacağız. Bu sayede sizleri önünüze sunulanı okumak zorunda bırakmayıp daha fazla kişinin etkileşim içinde olmasını sağlayacağız. Sitemizde bulunmasını istediğiniz bir konu, başlık ya da kategori olursa bizimle iletişime geçerseniz değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Sitemizde yaptığınız yorumları aşağılayıcı söz, küfür vs. içermediği sürece yayınlıyor olacağız. Her ne kadar doğru bilgi hedefi ile yola çıkmış olsak ta bir yanlışımız olursa düzeltmek isteriz. Konuları saygı kuralları içerisinde tartışabilir, yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Sizlere de bilgilerinizi bizlerden esirgemeyerek paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

***

KÜNYE

YAZARLAR

Murat Gürşen

Alican Karakoyun

Fatih Söğüt

Eyüp Can Elma

EMEĞİ GEÇENLER

Alex Baysu

Mahsum Çetintaş

ÇÖZÜM ORTAKLARI

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 34480, İstanbul / Türkiye

E-posta: iletisim@kargamel.com

***

Giriş Yap

Kargamel.com'a Hoşgeldiniz.

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olun.
Kayıt Ol

Şifre sıfırla

Şifrenizi buradan sıfırlayabilirsiniz.

Hesabınız Var mı?
Giriş Yap

Kayıt Ol

Kargamel'e Katılın!

Hesabınız Var mı?
Giriş Yap
Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Düz Yazı
Görseller ile süslenmiş makaleler
Liste
Klasik Düz Listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste