iPhone X Bazı Kullanıcılar Tarafından İade Edilmeye Başlandı

Dünya devi Apple'ın son çıkardığı telefon iPhone X bazı kullanıcılar tarafından çentik, ekran, kullanışlılık gibi sebepler yüzünden iade edildi.1 min


4
8 paylaşım, 4 puan

Dünya devi Apple’ın iPhone X’i çıkarmasından sonra geçen sürede stoklar bitme noktasına kadar geldi. Fakat kullanıcılardan bazıları iPhone X’i beğenmeyerek iade süreçlerini başlattı. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bazı iPhone X sahipleri, cihaz üzerinde bulunan kaydırma hareketlerinin kötü olması ve cihazın çentikleri nedeniyle iPhone X’in iadesini gerçekleştirdi.

Güney Florida’da yaşayan 27 yaşında ki S.P. isimli dünya devi Apple hayranı genç 27 Ekim tarihinde hızlı bir şekilde ön siparişini vererek iPhone X almak için başvuruda bulundu. 3 Kasım’da telefonuna sahip olan S.P., uzun süre beklediği telefonunu kullanmaya başlayınca beğenmediği noktalar olduğunu belirterek Apple’a ürünü aide etti. Samsung’un son amiral gemisi Galaxy Note 8 kadar işlevsel olmadığı iddia edilen iPhone X, henüz satışa çıkmasının üzerinden 2 gün geçmeden iade edildi.

Güney Florida’lı genç bu iade konusunda yalnız da değil. Ön sipariş ile veya mağazadan aldıkları iPhone X için iade süreci başlatan bir çok kullanıcı mevcut. PhoneArea takipçisi olan bir kişi ise bir yazı yayınlayarak ön sipariş ile alımını yaptığı iPhone X’i iade ettiğini duyurdu. Cihazı hayal kırıklığı şeklinde değerlendiren genç, iPhone X’de bulunan çentiklerin kullanışlı olmamasından yakındı. Ekranın üzerinde bulunan alandan pil yüzdesini bile göremediğini ifade eden kullanıcı, ana ekran tuşunun görevlerinin atandığı kaydırma hareketlerininde kullanışlı olmadığını dile getirdi.

LCD Ekranlar OLED Ekranlardan Daha Kullanışlı İddiası

Takipçinin PhoneArena’da yazdığı yazıda bir başka şikayeti ise ekrandan kaynaklı oldu. iPhone 6S’in kullandığı teknoloji LCD ekranın, OLED ekranlardan daha güzel olduğunu belirten iPhone kullanıcısı, aldığı kutu içerisinden kablosuz şarj cihazı çıkmadığı için de ayrı bir yakınma yaptı.

Dünya devi şirketler çıkardığı telefonlarda ilk satın alan kişiler tarafından bazen iade yaşasada, bu iadelerin sadık kullanıcılar tarafından yapılmış olması Apple’ın kullanıcıları bu kez memnun edemediğini gösteriyor.


Sosyal medyada paylaş!

4
8 paylaşım, 4 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
5
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
8
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!