İstanbul’da 29 Ekim Provaları ve Derbi İçin Trafiğe Kapatılacak Alanlar

İstanbul'da yapılacak olan 29 Ekim provaları ve akşam saatlerinde oynanacak olan Galatasaray Fenerbahçe derbisi için trafiğe kapalı olan yollar açıklandı.1 dk okuma süresi


0
9 paylaşım

İstanbul’da büyük bir çoşku ile kutlanması planlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı provaları ve akşam 19.30’da oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi için bazı yollar trafiğe kapatıldı.

PROVALAR İÇİN ARAÇ TRAFİĞİNE KAPALI YOLLAR

06.30 ve 16.00 saatleri arasında kapalı olacak yollar ise Vatan Caddesi gidiş geliş, Edirnekapı’dan Vatan Caddesi girişine çıkan yollar, D-100 istikametinden Vatan Caddesine bağlanan yollar, Sofular Caddesini Vatan Caddesine bağlayan giriş, Halıcılar Caddesi ve 10. Caddeden Vatan Caddesine giriş, Akdeniz Caddesi, Akşemsettin Caddesi ve Ordu Caddesi üzerinden Vatan Caddesine giriş yolları v.e Atatürk Bulvarı’nı Vatan Caddesine bağlayan geçiş olarak belirtildi. Bu yolları kullanmak isteyen sürücüler ise alternatif yol olarak Fevzipaşa ve Millet Caddelerine gönderiliyor.

DERBİ İÇİN ARAÇ TRAFİĞİNE KAPALI YOLLAR

Öte yandan akşam saat 19.30’da Türk Telekom Arena’da oynanacak olan Galatasaray Fenerbahçe derbisi içinde bazı yollar trafiğe kapatıldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan açıklama sonucunda, emniyet tedbirleri kapsamında saat 14.30’dan sonra ki dilimde bazı yolların güvenlik sebebiyle trafiğe kapatılacağı belirtildi. Akşam oynanacak derbi için trafiğe kapatılacak olan yollar ise şu şekilde ;

Güney Yan Yolda bulunan İspark Otopark alanı doluncaya kadar, Kuzey Yan Yolundan Güney Yan Yol Varyantına dönüşlerde ki trafik açık bırakılacak. İspark Otopark alanı dolduktan sonra ise bu yol trafiğe kapatılacak. Bu yolu kullanmak isteyen araç sahipleri ise alternatif güzergah olan Kuzey Yan Yol Okmeydanı dönüşleri ile Tem Güney Yan Yol bağlantı yollarını kullanacak.

Maçın başlamasından itibaren Tem Otoyolu Kuzey Yan Yol trafiğe kapatılarak, akım Tem Kuzeyden Güney’e ve Tem Kuzey’e direkt olarak verilecek. Tem Kuzey Yan yol trafiğe kapatıldığı zaman diliminde ise Tem Kuzeyden Güneye bağlantı varyantı araç trafiği için açık olacak.


Sosyal medyada paylaş!

0
9 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!