İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Türkiye Fiyatları

Teknoloji devi Apple'ın merakla beklenen telefonları arasında yer alan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için ön satışlar 13 Ekim itibari ile başladı. İlgi odağı olan telefonların Türkiye satış fiyatları ise dudak uçuklatıyor.1 min


3
19 paylaşım, 3 puan

En çok merak edilen ve en çok beklenen telefon kategorisine giren Apple’ın ürettiği iPhone 8 ve iPhone 8 Plus bilindiği gibi 15 Eylül Cuma günü bir çok ülkede ön siparişe çıkmış ve 22 Eylül Cuma günü ise satış için mağazalarda yerini almıştı. Özellikleri ilgi çeken iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ise bugün Türkiye’de ön siparişe çıkıyor. Ön sipariş alımlarından sonra ise 20 Ekim’de mağazalarda görülmesi planlanan Apple ürünleri, ilgilileri heyecanlandırmış durumda.

iPHONE 8, iPHONE 8 PLUS KAPASİTE VE AKSESUAR

Dünya markası Apple’ın merakla beklenen telefonları iPhone 8 ve 8 Plus uzay grisi, yeni bir altın rengi ve gümüş rengi ile bekleyenlerin ilgi odağı oldu. 64 GB ve 256 GB kapasiteli iPhone 8 ve 8 Pluslar ise Amerika Birleşik Devletlerinde 699 ABD dolar ile satışa başlarken, Apple’ın kendi sitesinde, Apple Store’larda ve bazı iletişim operatörlerinde fiyat değişikliği göstererek alıcı ile buluştu.

Koruma içinse farklı renklerde silikon ve deri kılıflar üreten Apple, bu aksesuarları 169 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkardı. iPhone ile renk uyumu bulunan Lightning Dock adı verilen aksesuarların fiyatı ise 229 TL olarak belirtildi.

iPhone 8’in 64 GB kapasiteli modelinin ABD’de ki satış fiyatı 699 ABD Doları olarak belirtilirken, 256 GB kapasitesi bulunan iPhone 8’in ise fiyatı 849 ABD Doları olarak satılıyor. Amerika Birleşik Devletlerinde en üst model olan iPhone 8 Plus’ı kullanmak isteyen vatandaşlar ise 64 GB’lık modeli 799 ABD Dolarına satın alırken, 256 GB’lık model içinse 949 doları gözden çıkartması gerekiyor.

iPHONE 8, iPHONE 8 PLUS TÜRKİYE SATIŞ FİYATI

20 Ekim’de mağazalarda yer alması beklenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın ise Türkiye’de ki satış fiyatları belli oldu. Mobil iletişim operatörlerinde belirtilen fiyatlara göre iPhone 8’in 64 GB’lık modeline sahip olmak isteyen vatandaşların 4 Bin 149 TL, 256 GB’lık modeline sahip olmak isteyenlerinse 4 Bin 949 TL’yi gözden çıkartması gerekiyor.

Türkiye’de iPhone 8 Plus modeli için fiyatlar ise iPhone 8’e göre biraz daha fark göstererek 64 GB için 4 Bin 699 TL, 256 GB içinse 5 Bin 499 TL olarak belirtildi.


Sosyal medyada paylaş!

3
19 paylaşım, 3 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
2
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!