Kadınların Gizlediği Ancak En Çok Sevdiği Şeyler

Pek çok kadın üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda kadınların gizlediği ancak en çok sevdiği şeyleri Kargamel ekibi olarak sizler ile paylaşıyoruz.4 min


6
7 paylaşım, 6 puan

Kadınları anlamak erkekler için başlı başına bir derttir. Öyle ki küçücük yaştaki dostlarımız bile ”ben bu kadınları anlamıyorum” ifadelerini kullandığı görülmektedir. Eğer sizlerde kadınları anlamadığını ve onların nelerden hoşlandığını bilmiyorsanız kadınların gizlediği ancak en çok sevdiği şeyleri makalemizi sonuna kadar okuyarak kadınlar hakkında detaylı bir şekilde fikir sahibi olabilirsiniz.

Kadınları empati kurmasını iyi bilen erkekler net bir şekilde anlamakta ve onları tavlamak, sıcak davranmak ve hoşlarına gitmek gibi konularda sıkıntı çekmemektedir. Kadınlar en ince şeyleri bile fark edebilirler. İşte bizlerde size bu makalemiz de kadınların gizlediği ancak en çok sevdiği şeyler makalesini hazırladık. Bu haberimiz ile kadınların sevdiği en ince şeyleri dahi öğrenebilirsiniz.

Kadınların Sevdiği Şeyler

1-) Komik Erkekler

Sınırını kaçırmadığınız sürecek komik erkekler her zaman diğer erkeklerden kat kat daha öndedir. Öyle ki günümüzde sizlerde fark ettiyseniz kadınlar gülmeye çok önem vermektedir. Hata en ince espirilere bile bağıra bağıra gülmektedir. Bu yüzden kendiniz olmaktan korkmayarak kadınlara espiriler yapabilir ve onlarla komik anlar yaşayabilirsiniz. Bu yaptıklarınız kadınların gözünde sizin yükselmenizi sağlar eğer gerçekten eğlenceli bir insansanız sizden kimse vazgeçemez.

2-) Başka Arkadaşlarınızla Tanıştırırken Elinizin Kadının Üzerinde Olması

Kargamel ekibi olarak bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdık ve kadınların gerçekten tanışma sırasında erkek arkadaşının elinin üzerinde olmasını güven duyması açısından beğendiğini gördük. Bir kadını arkadaşınız ile tanıştırırken kadının rahat olması gerekmektedir. Ancak tanışma ortamları kadınlar için oldukça sıkıcı şekilde tabir edildiğinden dolayı kadını rahatlatmak sizin elinizdedir.

Bu sebepten dolayı bir kadını arkadaşlarınızla tanıştırırken ona çok yakın durun ve eliniz kadının sırtında ya da belini kavrar şekilde durarak işte size sevgilimi, karımı, eşimi, dostumu, arkadaşımı tanıştırıyorum tabiri ile tanışma faslını başarılı bir şekilde geçiştirebilirsiniz. Sizin yaptığınız dokunma hareketi kadına güven verecek ve ortamda çok rahat davranacaktır.

3-) Söz Verirseniz Arkasında Durmalısınız

Kadınların zihni ile erkeklerin ki hiçbir zaman bir olmadı ve bir olmayacaktır. Erkeklere söz verildiğinde genel olarak bir çoğumuz bu sözü unuturuz. Ancak kadınlara söz verildiği zaman aradan yıllarda geçse öyle bir hafıza sistemleri var ki bu sözü asla unutmazlar hele ki imkanı olduğunuz halde sözünüzü tutmazsanız kadınlar genel olarak sözünü tutmadın diye size söylemez fakat bunu içine atar ve bir süre buruk şekilde kalır. Kadınlarda bu olayın yaşanmamasını istiyor ve mutlu bir şekilde ilişkinizi sürdürmeyi planlıyorsanız mutlaka söz verirseniz arkasında durmalısınız. Aksi halde kadınların gözünde düşersiniz.

4-) Sevdiği Filmleri Beraber İzlemek

Kadınlar da şöyle bir durum vardır. Genel olarak dizi ya da film izlerken tek başlarına izlemek istemezler. Bu sebepten dolayı yanlarında bir arkadaşın olmasına bayılırlar diyebiliriz. Bu sebepten dolayı kadınların sevdiği favori filmlerini ya da dizlerini beraber izlerseniz o anınız hem çok mutlu geçer hemde kadının unutmadığı olaylardan bir tanesi olarak bu hafızasına işler. Bu yüzden sevdiğiniz kadının mutlaka favori filmlerini ve dizilerini aklınızda tutun yeri geldiğinde ona sürprizler yaparak beraber film ya da dizi izleme şansında bulunun. Hele ki bir ev ortamında dizi ya da film izleyebilirsiniz o zaman mutluluk daha da artacaktır.

5-) Saçıyla Oynamak Kadını Hoşnut Kılar

Kargamel ekibi olarak yine kızlar üzerinde detaylı bir inceleme yaptık ve kadınların saçıyla oynamalarından mutlu olduğunu gördük. Bazı kadınlar saçları oynandığında mutlu olmakta bazıları ise olduğu yere uyuya  kalabilmektedir :) Sizde bir kadının gözüne girmek istiyorsanız onunla bulunduğunuz ortamda saçıyla oynamayı ihmal etmeyiniz. Ancak sakın ha kalkıp da kafe gibi bir mekanda köpek sever gibi kızın başını sevmeyin bu durum kadını çok rahatsız edecektir. Ancak yalnız kaldığınız bir ortamda evde, dizinize yattığında kadının saçlarını okşarsanız sizin onun yanında olduğunu düşünecek ve kendisini rahatlatacaktır.

6-) Ufak Detayları Sakın Unutmayın!

Kadınlar ufak detayları oldukça sevmektedir. Örneğin ne gibi hobileri olduğu, nelerden hoşlandığı, sevdiği sporlar, aktiviteler, takılmak istediği ortamlar gibi bu detayları mutlaka aklınızda barındırmalısınız. Bu sayede her hangi bir yerde gezerken aktivite yapmak sitediği mekanın önünden geçerken hemen aklınıza gelir ve onunla beraber keyifli zamanlar geçirirsiniz. Verdiğiniz hediyelerde senin bunu sevdiğini bildiğim için aldım gibi bir cümle kurmanız sayesinde de kadının gözünde daha da yükselmeye devam edersiniz. Unutmayın ufak detaylar erkekler tarafından önemsenmeyebilir ancak kadınlar buna çok önem verir.

7-) Sabah Mesajları

Günaydın, mesajı pek çok erkek için hiçbir anlam ifade etmez ve sadece bir kelimeden ötürüdür. Ancak kadınlar da şu algı oluşur. Sabah kalktığında ilk aklına ben geliyorum ve yazmayı ihmal etmiyor. Bu sebepten dolayı her kadın sabah mesajlarını çok sever. Ona günün anlam ve önemini ifade eden uzun mesaj yazmanıza gerek yoktur. Ufacık süsler ile günaydın mesajı gönderdiğinizde kadının kalbinde bir hareketlilik olacak ve size olan sevgisi daha da artacaktır.


Sosyal medyada paylaş!

6
7 paylaşım, 6 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
7
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
7
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
2
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!