David Rockefeller ve İlluminati İlişkisi


Rockefeller ailesi, dünyadaki nakit para akışını kontrol eden, 21. Yüzyıl sömürgecilik faaliyetlerini yürüten bir aile olarak gösterilmekte. Aile servetleri tamamen gizli olup dünyanın tamamını yüzlerce kez yıkıp yeniden inşa edebilecekleri söyleniyor. Bu ailenin kurucuları arasında yer alan David Rockefeller, 101 yaşında hayata gözlerini yumarak büyük sır perdelerinin aralanmasına olanak sağladı.

Herkes tarafından bilinen tek bir şey var. Bu aile bu kadar serveti kendi emekleri ile çalışarak elde etmediği ile ilgilidir. İlk girişimleri olan ve büyük hırsızlığın ilk girişimi olarak gösterilen Northern demir yolu, çalarak, çırparak ve iftiralar ile alındığı herkes tarafından biliniyor. Servetlerinin artmasında en büyük katkı insanların emeklerini sömürmekten geçiyordu. Sahip oldukları madenlerde çalışan işçiler, askeri ücretin kat ve kat altında çalıştırarak insanları açlıktan öldürmeye mahkum ediyorlardı.

David Rockefeller, bünyesinde yer alan şirketler grubu tarihin en önemli katliamlarından birisine imza atmıştı. Yüksek mesai ve düşük ücret altında çalışmaya zorlanan insanlar, büyük bir cesaret ile grev yapmaya karar verdi. Grevin önüne geçebilmek adına yapılan çalışmalar sonucunda tüm çalışanlar silahlı saldırılar ile ortadan kaldırılmış, çoluk, çocuk demeden tüm çalışanlar bir gecede ortadan kaldırılmıştır. Medya organlarını elinde bulunduran aile, şirketleri ve kendi adlarına sürekli yüceltici yazılar yazarak toplum içerisinde yükselen bir konuma kısa sürede yükseldiler ve haklarında söylenen tüm olumsuz düşünceleri kısa sürede kaldırdılar.

David Rockefeller, en büyük girişimini eğitim alanında yaptı. Gelecek neslin ve halkın beynini daha iyi kontrol altına alabilmek adına çeşitli eğitim kurumları, vakıflar ve burslar dağıtarak kendi adlarına çalışmalarda bulunacak kişilerin ön plana çıkmalarını sağladı. Servetlerinin her geçen gün artmasına neden olan durumun ise vergilerden kaçırarak yatırımlara yöneltilmesi, o dönemde kimsenin dikkatini çekmemişti. Hedeflerinin daima yenidünya düzeni oluşturmak olduğunu söyleyen David Rockefeller, 100. Yaş gününü kutlarken hedefinin 200. Yaş gününü de görmek istediğini belirtmesi endişelerin meydana gelmesine de neden oldu.

David Rockefeller, 1994 yılından bu yana ölümden kaçmak için vücuduna milyonlarca dolar servet harcadı. 6 kez kalp nakli, 3 kez böbrek ve 2 kez de ciğer nakli gerçekleştirmiş olup adeta yaşamaya yemin etmiş gibi bir hali vardı. Herkes, bu yaşantının günah ve hasız kazançlar ile sürdürüldüğünün belirtilmesi, tüm dünya halkı tarafından bilinen bir durumdur. Rockefeller ile İlluminati ilişkisine gelecek olursak; öncelikle Avrupa tarihi ve günümüzdeki Yahudi –Avrupa ilişkisinin net olarak bilinmesi gerekmektedir. Amerika başkanlarına suikast girişimleri, ekonomide meydana gelen sallantılar başta olmak üzere birçok girişimin arkasında bu ailenin varlığından söz edilmekte.

Korkulan bir diğer gerçekten de bahsetmek gerekir ise; Türkiye’de meydana gelen 80 darbesinin arkasında da Rockefeller olduğu söylenmekte. Dünya üzerinde yer alan tüm ülkelerin ekonomik faaliyetlerini kontrol altına almak isteyen bu aile, çeşitli saldırılar ile önce ülkeleri karıştırıyor sonrasında bağımsız firmalar ile ıslahatlar gerçekleştirerek yavaş, yavaş ekonomi ve ülkeyi ele geçiriyor. Modern sömürgeciliğin devamını niteliğinde yer alan bu girişimler, Rockefeller ailesinin katrilyonlarca dolar servete sahip olmalarına neden olmuştur. Para ile yaşantılarına devam etmeye çalışan aile, İlluminati desteği ile ülke ekonomilerini kontrol altına alma çabaları günümüzde artarak devam edecek gibi görünüyor. Dergi ve araştırmalarda bahsedilen dünyanın en zengin 10, 100 ve 1000 insanı tamamen insanlara göstermelik olarak belirtilmektedir. Rockefeller ailesinin her ferdi, bu listenin tamamen değişmesine, baştan oluşmasına neden olacağını belirtmek istiyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Kızdım Kızdım
4
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Helal olsun Helal olsun
1
Helal olsun
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu adam bu kadar para kazanmayı neden istemiş olabilir ki yani ne gerek var binlerce insanı öldürmeye ülkeleri karıştırmaya falan? Boş bir adam

    1. Hırs diyelim. Paranın verdiği güç ile insanları, ülkeleri ve ekonomileri yönetme isteği.. 200 yaşına kadar yaşasaymış milyonlarca insanın ölümünden sorumlu tutulabilirdi.

Giriş Yap

Kargamel.com'a Hoşgeldiniz.

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olun.
Kayıt Ol

Şifre sıfırla

Şifrenizi buradan sıfırlayabilirsiniz.

Geri Dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Kargamel'e Katılın!

Geri Dön
Giriş Yap
Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Oylama
Karar ya da görüş belirle
Düz Yazı
Görseller ile süslenmiş makaleler
Liste
Klasik Düz Listeler
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item