Karısına En Çok Değer Veren Ünlü Erkekler

Karısını en çok seven, onlara en fazla değer veren ünlü erkekler listesini Kargamel ekibi olarak sizler için derledik.4 min


6
6 paylaşım, 6 puan

Günümüzde pek çok erkekler karısına ya da sevgilisine oldukça fazla değer vermektedir. Her ne kadar bu durum kızlar için beğenilmekte ve ”çıtayı yükselten erkek” kelimesi sıklıkla kullanıyor olsa da aynı durum diğer erkekler tarafından beğenilir mi elbette tartışılır. Kargamel ekibi olarak sizler için karısına ya da sevgilisine en çok değer veren ünlü erkeklerin kim olduğunu araştırdık. Listede pek çok ünlü kişi bulunmaktadır.

Kargamel ekibi tarafından oluşturulan karısına veya sevgilisine en çok değer veren ünlü erkekler listesini okurken oldukça şaşırabilirsiniz. Çünkü listede aklınızın dahi ermeyeceği kişiler bulunmaktadır. Peki hangi ünlü eşine ya da sevgilisine çok değer vermektedir.

Sevdiğine En Çok Değer Veren Ünlü Erkekler

1-) Gerard Piqué

Gerard-Pique.jpg

Gerard Piqué günümüz de adından en çok bahsettiren ünlü futbolcular arasında yer almaktadır. Barcelona kulübünde uzun yıllar boyunca ilk 11’de stopher mevkinde görev almakta olan Gerard Piqué bilindiği üzere uzun süredir ünlü şarkıcı Shakira ile birlikteliğine devam ettirmektedir. Eşinin tüm sözlerini tutması ile bilinen ve sürekli sürprizler yapmasıyla gündeme gelen Gerard Piqué en yakın arkadaşı Messi’nin düğününe dahi Shakira istemediği için gitmemişti.

2-) Kanye West

Amerika Birleşik Devletleri nüfusuna kayıtlı rapçi, hip hopçu ve prodüktör olarak görev yapmakta olan Kanye West gerek tarzı gerek ise sahip olduğu fiziği ile sürekli gündeme gelmeye devam ediyor. Kanye West eşine en çok sadık olan ünlü erkekler arasında yer almaktadır. Özellikle Kanye West eşi ile birlikte kalabalık mekanlara gittiğinde koruma tutmak yerine yolu kendisi açmakta ve eşinin yanına başkalarını yaklaştırmamaktadır.

3-) Ozan Doğulu

ozon.jpg

Ülkemizin en ünlü DJ’lerinden bir tanesi olan ve sürekli olarak sahne almaya devam eden Ozan Doğulu eşine oldukça düşkün ünlü erkekler arasında yer almaktadır. Ozan Doğulu eşi Ece Doğulu ile harika bir aile olduğunu her fırsatta söylemekte ve üç kızına da hayranlıkla bakmaktadır.

4-) Sabri Sarıoğlu

Uzun yıllar Galatasaray’da oynayan ve futbolu bırakacak laflarından sonra Süper Lige yeni çıkan Göztepe futbol takımına bonservissiz transfer olan Sabri Sarıoğlu sıklıkla gündeme gelmeye devam ediyor. Sabri Sarıoğlu eşi Yağmur Sarıoğlu ile 7 senedir birlikteliğine devam ediyor. 2010 yılından beri Yağmur Sarıoğlu ile evliliğine devam eden Sabri Sarıoğlu’nun da Sarp Sarıoğlu isminde bir çocuğu bulunmaktadır. Eşiyle mutlu birlikteliğine devam eden Sabri Sarıoğlu, Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra normalde Kayserispor ile anlaşacaktı. Fakat Yağmur Sarıoğlu’nun Kayseri’de yaşamak istemediğini söylemesinden sonra Sabri Sarıoğlu Kayserispor ile yaptığı prensipte anlaşmayı da iptal etmiş ve bu yüzden Göztepe takımıyla anlaşma yapmıştır.

5-) Barack Hussein Obama

obama.jpg

Amerika Birleşik Devletlerinin uzun süre başkanlığını yapan ve bu süre zarfında basın mensuplarının karşısına geçtiğinde her fırsatta eşinden bahsetmekten çekinmeyen Barack Hussein Obama’da eşine en çok sadık ve değer veren ünlü kişiler arasında yer almaktadır. Kendisinin bu seviyelere gelmesinde eşi Michelle Obama’nın çok büyük katkılarının olduğunu belirten Barack Hussein Obama eşini en çok öven kişilerden bir tanesidir.

6-) Volkan Demirel

Türkiye A Milli Futbol Takımının uzun süre kalesini koruyan ve Fenerbahçe Spor Kubulünde de uzun yıllardır kalecilik yapmaya devam eden Volkan Demirel eşine en çok sadık olan ünlü kişilerden bir tanesidir. Magazincilere verdiği demeçlerde deplasmanlara ve kamplara gittiklerinde en çok eşini ve çocuğunu özlediğini belirten Volkan Demirel’in bu sene Fenerbahçe’yi bırakacağı ve eşi istediği için Amerika Birleşik Devletlerine giderek hayatını burada devam ettireceği de basına sızdırılmış bilgiler arasında yer almaktadır.

7-) Okan Kurt

kurt.jpg

Ünlü ses sanatçısı Demet Akalın’ın eşi olarak bilinen Okan Kurt eşine oldukça sadık olan kişiler arasında yer almaktadır. Demet Akalın yaptığı her açıklamasında Okan Kurt hakkında iltifat sözleri söylemekte ve aynısını Okan Kurt’ta Demet Akalın için yapmaktadır. Okan Kurt ve Demet Akalın çifti 2012 yılından beri beraberliklerini sürdürmektedir. Okan Kurt ve Demet Akalın dobralık konusunda sayılı kişiler arasında yer almakta olup ikilinin özellikle huy bakımından da birbirlerine çok benzediği söylenmektedir.


Sosyal medyada paylaş!

6
6 paylaşım, 6 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
4
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
4
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!