Kız Nasıl Tavlanır! Etkileyici Kız Tavlama Taktikleri

Kızları anlamanın çok güç olduğu şu dönem için sizlere nasıl kız tavlanır hakkında bilgi vereceğiz. Etkileyici kız tavlama taktikleri ve kız tavlama sanatı ile işiniz çok daha kolaylaşacaktır.4 min


4
7 paylaşım, 4 puan

Kızları anlamak büyük bir güç haline gelmiş durumda ve bu devirde yalnız olan kişiler sürekli alay konusu olduğu için pek çok kişi kız tavlamaya çalışmaktadır. Peki kız nasıl tavlanır, etkileyici kız tavlama taktikleri nedir. Kargamel ekibi olarak sizler için en çok merak edilen edilen kız tavlama taktikleri hakkında bilgi vereceğiz. Etkileyici kız tavlama taktikleri ile kızların kalbine en derinden inebilirsiniz.

Sevdiğiniz bir kişiyi tavlamak sizin için belki zor olmayabilir ancak sizi sevmeyen birisinin gönlünü fetih etmek ya da peşinde çok sayıda erkek bulunan bir kızı tavlamak oldukça zordur. Peki kız nasıl tavlanır? etkileyici kız tavlama taktikleri nelerdir.

Kız Tavlama Sanatı ve Taktikleri

1-) Yakınlık Kurma

Kız nasıl tavlanır, etkileyici kız tavlama taktikleri konusunun birinci sırasına yakınlık kurma başlığını koyduk. Buna göre bir kızı tavlamak istiyorsanız öncelikle kıza yakınlık kurmanız gerekmektedir. Sakın ola daha ilk dakikadan ona aşık olduğunuz ilan etmeyin ve seviyor gibi görünmeyin. Aksi halde kızın size karşı bir ilgisi ya da alakası yoksa ilk dakikadan tekmeyi yersiniz ve bir daha da o kıza yaklaşamazsınız.

Öncelikle kızın hep yakınında olun, mesajlaşmaktan ve telefon ile konuşmaktan çekinmeyin. Bir kız ile yakınlık kurduğunuzda onun gözünde şimdiden yükselmeye başlarsınız ve kalbine yavaş yavaş inersiniz.

2-) Komik ve Doğal Olma

Bir kadının kalbine inen yol kesinlikle komik olmaktan geçmektedir. Yani siz ne kadar komik bir erkekseniz kadın size o kadar çok yakın olmak ister. Size karşı her hangi bir duygusu olmasa dahi sırf gülebilmek ve eğlenebilmek için yaklaşacaktır. Bu sayede yakınlık kurduğunuz için kızın gözünde büyüyebilir ve size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak komiklik yapacağım diye sakın ola başkalarına özenmeyim ve doğal olmaya özen gösteriniz. Siz doğal olduğunuz da içinizden geldiği gibi davrandığınızda karşı taratan gerçekten iyi olduğunuza dair yorumlar alacaksınız.

3-) Sorunlarını Dinleme ve Çözümlendirme

Kızlar sorunlarını paylaşmak ve öneri almak konusunda pek çok şeye olumlu yanıt almaktadır. Bir kız ile yakınlık kurduktan sonar ona iyi gününde değil kötü gününde yanında olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir. Örneğin sorunu olduğu zaman ya da içine kapandığı zaman hemen yanına giderek veyahut cesaretiniz yoksa telefonda mesajlaşarak, arayarak ne olduğu hakkında bilgi edinmeye çalışın. Kız eğer anlatmak istemiyorsa ”ya anlat işte” , ”hadi anlat öğreniyim” gibi sakın ısrarcı cümleler kurarak daha da kızı sinirlendirmeyin. Kız size sorununu anlatıyorsa kalbine azda olsa inmişsiniz demektir ve hemen onun moralini yerine getirmeye bakın. Eğer moralini yerine getirirseniz onun gözünde çok daha büyüyeceksinizdir.

4-) Duygusallığınızı Hissettirin

Yukarıda belirtilen 3 maddeyi uyguladığınızda ve kızdan olumlu yanıt aldığınız da artık kızı yavaş yavaş etkilemişsinizdir. Demektir şimdi artık ona karşı olan duygusallığınızı hissettirmeniz gerekmektedir. Duygusallık açısından bir bağ kurmaya çalıştığınız da kızda şu algı olacaktır. ”bu çocuk beni seviyor” hatta arkadaşları da ona sizin onu sevdiğinizi söyleyecektir. Örneğin aynı sınıftaysanız ona güzel bakın ve göz göze geldiğiniz de tebessüm etmekten kaçınmayın. Bu yaptıklarınız kızın kalbini çalmak için bire birdir.

5-) Eğlenmek ve Eğlenceli Olmak Önemlidir

Kız ile bulaşma şansınız varsa hemen bir buluşma ayarlayın. Ancak eğlenmek ve eğlenceli olmak önemlidir. Bu yüzden buluşmalarınız da güzel şeyler konuşmayı, eğlenceli şeyler yapmayı unutmayınız. Örneğin arkadaşlarınızı toplayarak eğlenceli pikniğe gidin. Doğa güzelliği olan ve çok fazla insanın olmadığı yerlerde yürüyüşler yapın eğer kafe de oturacaksanız dahi mutlaka konuşun ve sus pus olmayın. Eğer suskun durursanız kızın canı yavaş yavaş sıkılmaya sizden de soğumaya başlayacaktır.

6-) Kendinizi Güzel Tanıtın

Kızlar sevdikleri kişilere çok önem vermektedir. Bu yüzden sizden etkilenebilmeleri için kendinizi güzel tanıtmanız gerekmektedir. Ergenler çağlarınızda yapmadığınız suçları yapmış gibi göstermekten vazgeçin. İçine kapanık olan kişiler genel olarak kedilerini yanlış tanıtmaktadır. Sakın öyle bir bir tutumda bulunmayınız. Kendinizi eğlenceli, komik, sorunu aşırı olmayan, kötü alışkanlığı bulunmayan kişi olarak tanıtınız. Ancak gider kendinizi madde bağımlısı, serseri, küfürbaz, kumarbaz birisi gibi tanıtırsanız kızın aklınızda sizin içi oluşan iyi düşüneler dahi gidecektir. Dürüstlüğe ve aileye önem verdiğinizi söylerseniz kızın gözünde daha da büyüyeceksinizdir.

7-) Gizemli Olmak

Gizemli olmak herkesin hoşuna gitmektedir. Ancak sakın ola dizilerde öğrendiklerinizi öğrenmeyin. Yani dizilerde olduğu gibi suskun olan ya da kuğul olan bir erkeğin üzerine hiçbir kız atlamaz. Gerçek dünyada var olduğunuzu bilin ve kimsenin tiyatro oynamadığını fark edin. Pek çok konuda yorumlar yapın ve kendinizi ön plana atmaktan çekinmeyin ancak arada gizemli olmak sizi daha da ön plana çıkartacaktır.

8-) Teklif Etmenin Önemi

Eğer teklif edeceğiniz kızın artık sizi sevdiğini düşünüyorsanız basit bir mesaj ile o kızı kendinize sevgili olarak ayarlayabilirsiniz. Ancak kız biraz daha gösterişe önem veriyorsa ona daha büyük sürpriz yapmalısınız. Örneğin sınıfa bir sürü balonlar döşeyin ve kız sınıfa girdiği anda herkesin önünde teklif edin.

Kadınların Gizlediği Ancak En Çok Sevdiği Şeyler


Sosyal medyada paylaş!

4
7 paylaşım, 4 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
7
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
6
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
9
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
3
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!