Kızların En Çok Etkilendiği Erkek Tipleri Nedir?

Günümüzde pek çok kızın beğendiği erkek tipleri bulunmaktadır. Peki kızlar hangi erkek tiplerini beğenir.4 min


5
9 paylaşım, 5 puan

Bilindiği üzere yıllar yıllar sonra erkek nüfusunun giderek azalacağı ve kız nüfusunun  bir hayli yükseleceği beklenmektedir. Hatta şu anda okullarda ve üniversitelerde kız öğrenci sayısı da bir hayli fazladır. Ancak yine de erkekler kızları etkilemek konusunda zorluklar çekmektedir. Peki kızların en çok etkilendiği erkek tipleri nedir? Kargamel ekibi olarak kızlar üzerinden yaptığımız araştırmaları sizlerle paylaşıyoruz.

Her kızın aklında bir erkek profili bulunmaktadır. Tabi bu kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor ancak genel olarak kızların bazı ortak noktaları bulunmaktadır ve bu ortak noktalara göre kızlar ilk bakışta Kargamel ekibinin derlemiş olduğu erkek profillerinden etkilenmektedir. Peki kızların en çok etkilendiği erkek tipleri nedir? Kızları etkilemek isteyen erkeklerin nasıl davranması gerekiyor?

Kızların Etkilendiği Erkek Tipleri

1-) Özgüvenli Erkek

guven.jpg

Kargamel ekibi olarak listemizin ilk sırasına biz öz güveni koyduk. Çünkü dışarı çıkarsanız artık kızların tipe önem vermediğini görürsünüz. Bu yüzden özgüven oldukça önemli bir kavramdır. Eğer öz güven konusunda sıkıntı çekmeyen bir erkekseniz kızların sizin yanınızda olması içten bile değildir. Hareketleriniz, tavırlarınız sizi siz olarak gösteriyor, kimseden çekinmiyor, korkunuz yok ve öz güveniniz bolsa siz kızların beğendiği erkek tiplerinden birisiniz. Kafanızı kaldırırsanız bir çok kızın size hayranlıkla baktığını görürsünüz.

2-) Popüler Erkek

Popüler erkek kavramı tabi ki her kız için geçerli değildir ancak ilkokul, lise ya da üniversitede bazı kızlar genel olarak erkeğin popülerliğine bakmaktadır. Öyle ki genelde kızlar takıldıkları erkeklerin çevresinde farklı kişilerin olmasını temenni etmektedir. Çünkü bu durum erkeğin tanınır olduğunu ve eğlenceli olduğunu göstermektedir. Kızlar daha çok eğlenceyi sevdiği için popüler erkeklere daha bir duygusal bakmaktadır. Bu yüzden popüler erkekler normal erkeklere göre her zaman birkaç adım öndeydi ve önde olmaya devam edecek.

3-) Komik Erkek

komik.jpeg

Kızların en çok etkilendiği erkek tipleri listemizin üçüncü sırasına bizler komik erkek profilini koyduk. Buna göre komik erkek profilleri şu anda kızlarda en çok beğenilen bir durumdur. Eğer komik bir insansanız ve etrafınızdakileri kolay güldürebiliyorsanız kızların gözünde büyürsünüz hatta telefon ile konuşurken kızlar mutlu olduğu için genel olarak telefonu teşekkür ederim, sağ ol kelimeleri ile kapatmaktadır.

4-) Samimi Erkek

Bazı kaynaklarda kızların cool davranan çocuklardan hoşlandığı gösterilmektedir. Hatta Türk televizyon dizilerinde dahi kızlar sınıfa cool bir çocuk geldiğinde hemen o çocuğu açmaya çalışırlar ancak üzülerek söylemek istiyoruz ki böyle bir durum yoktur. Kızların en çok etkilendiği erkek tipi kesinlikle samimi erkeklerdir. Kızlar sert duran, espiri yapmayan, çok fazla gülmeyen erkekleri fazla beğenmez. Bunun yerine konuşan, espiri yapan, çekinmeye, her konuya rahat bir şekilde girebilen erkekler diğer erkek profillerine göre daha öndedir.

5-) Fiziki Özellikler

kas.png

Şimdi gelelim fiziki özelliklere elbette her kızın fiziki özellik beğenisi farklıdır. Ancak kızların ortak bir noktada toplandığı kesindir. Öyle ki zayıf, kısa boylu erkekler genelde beğenmez. Bunun yerine uzun boylu, etli, mümkünse kaslı ve kolları belirgin şekilde kaslı erkekler daha çok beğenir.

Kızlar nasıl her gün makyaj yapıyor işte aslında erkeklerde makyaj yapıyor. Erkeklerin makyajı saç ve sakallarıdır. Saçı ve saklı düzgün olan, bakımlı olan erkekler kızların gözünde daha öndedir. Tabi bazı kızların dekolte kafalı erkekleri beğendiği görülmektedir. Ancak şekillendirilmiş sakala sahip erkeklerin sakalsız erkeklerden daha çekici olduğu kanıtlanmıştır.

6-) Müzisyen Erkek

Müzik ile uğraşıyorsanız, enstrüman çalabiliyorsanız hatta sokakta müzik yapıyorsanız kızların gözünde oldukça popüler gözükürsünüz. Müzik ile uğraştığınızı sakın ola saklamayın ancak insanlara yaptığınız müzikleri gösterin ki onların kafasında oluşan siz profilinde değişiklikler meydana gelsin.

7-) Hayvansever Erkek

hayvan.png

Günümüzde kızların neredeyse çoğu hayvanları sevmektedir. Sokakta dolaşan köpekleri ve kedilerin başını okşayan kız görürseniz şaşırmayın. Eğer sizde hayvan sevgisine sahip bir erkek iseniz ve parkta, bahçede köpeğinizi dolaştırıyorsanız mutlaka yanınıza kızlar gelecek ve onu sevmek isteyecektir. Aynı zamanda sizin hayvan sever olduğunuzu öğrenen kızlarda da sizin için olumlu düşünecektir. En azından hayvanlara yaptığınız iyiliklere karşı cinse bahsederseniz onların gözünde şefkatli ve iyi yürekli bir insan olduğunuzu düşünme durumu başlayacaktır. 

Kız Tavlama Taktikleri İçin Buraya Bakabilirsiniz

Yukarıda Kargamel ekibi tarafından oluşturulan haberin linkine de girerseniz sizin için faydalı bilgiler edinebilrisiniz.


Sosyal medyada paylaş!

5
9 paylaşım, 5 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
5
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!