Melih Gökçek’ten Veda Gibi Konuşma

Ankara'nın başkent oluşunun 94. yıl dönümü kutlamasında konuşma yapan Melih Gökçek'in ifade ettikleri akıllara "veda konuşması mı yaptı?" sorularını getirdi.1 dk okuma süresi


1
5 paylaşım, 1 puan

Bir süredir hakkındaki istifa edeceği haberleriyle gündeme bomba gibi düşen Melih Gökçek dün yaptığı konuşma sırasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

KUTLAMALARDA AĞIR PROTOKOL

Ankara’nın başkent oluşunun 94. yılının kutlanması için dün Ankara Valiliği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi bir organizasyon düzenledi. Düzenlenen bu organizasyona Başbakan Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ak Parti Milletvekilleri, Ampute Milli Takım Futbolcuları, yabancı misyon temsilcileri gibi önemli bir çok isim ve çok sayıda davetli katıldı.

“15 TEMMUZDA DARBEYİ ENGELLEDİK”

Uzun süredir hakkında istifa edeceği söylentileri dolaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dün yapılan kutlamadaki açıklamalarında veda eder tarzında söylemlerde bulundu. Veda konuşması gibi algılanan konuşmanın detaylarında ise Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının ve tüm Ankaralıların gayretleri ile 15 Temmuz askeri darbe girişiminin engellendiğini belirten Melih Gökçek, Ankara’nın turizminden de bahsetmeyi ihmal etmedi.

VEDA KONUŞMASI MI?

Uzun yıllar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı koltuğunda oturan İ. Melih Gökçek konuşmasını bitirirken “Her şey için imkan verildi ve biz bu verilen imkanlar sayesinde bir çok şeyi gerçekleştirdik. Ankara bu gerçekleştirilen şeylerin çok daha iyisine layıktır. Bundan sonraki yıllarda da Ankaralılar için her şey çok daha güzel şekilde yapılacaktır.” ifadelerini kullandı. Melih Gökçek’in dün Ankara’nın başkent oluşunun 94. yılı için düzenlenen kutlamada yaptığı konuşma “Melih Gökçek Ankara’ya veda mı edecek?” sorularını akıllara getirdi.


Sosyal medyada paylaş!

1
5 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!