Meriç Erkan İzdivaç’ın Gerçeklerini Anlattı

Esra Erol ile İzdivaç programına katılarak, programdan olaylı bir ayrılış yaşayan Meriç Erkan, evlendirme programı arkasında ki gerçekleri anlattı.1 min


0
6 paylaşım

Evlilik programlarının gündeme bomba gibi düştüğü dönemlerde, evlilik programına katıldıktan sonra program içerisinde ki yaşanan olayları açığa çıkaran gelin ve damat adaylarının arasına bir yenisi daha eklendi. Ahu Tuğba’nın büyük aşkı Meriç Erkan geçtiğimiz günlerde Bakırköy’de gittiği bir mekandan çıkarken görüntülendi. Daha öncesinde izdivaç programına katılan Meriç Erkan, program hakkında herkesi şok edecek bir çok itirafta bulundu.

PROGRAM TAMAMEN KURGU

Esra Erol’un ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programına katılmış olan ve programdan olaylı bir ayrılma yaşayan Meriç Erkan, program içerisinde yaşananları gözler önüne serdi. Evlilik adı altında revaçta olan ve tutulan kişilere haftalık para verildiğini belirten Meriç Erkan, programın yüzde 90’lık bir kesiminin kurgu olduğunu ifade etti.

Reyting uğruna insanların kandırıldığını vurgulayan Erkan “Bende show adamıyım. İlk başta evlendirileceğimiz düşünüldü fakat bu işte bir şekilde ciddi olarak lanse edildim. Reytingler düşmeye başladığı sürede ise benden eskiden yaptığım danslar ve gösteriler yapmam istenildi. Olay bu şekilde aktı gitti ve bende bunun bir parçası haline geldim.

ARTIK EVLENEMEM

Ben artık 50 yaşına geldim. Evlenme gibi bir ihtimalim söz konusuysa bile bu program ile sona ermiştir diye düşünüyorum. Allah tövbe edersen o yanlışı bir daha yapmadığın sürece seni affeder. Ben Türk halkı önünde herkesten özür diliyorum. Kutsal bir müessese olan evliliği bu duruma sokmakta pay aldığım için. Eve gittiğimde başımı rahatça yastığa koyamıyordum ama artık her şeyi anlattım ve içim rahat. Bundan böyle rahatça uyuyabileceğim. Böyle bir oluşumun parçası olduğum için çok pişman oldum.” ifadelerini kullandı.


Sosyal medyada paylaş!

0
6 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
3
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!