Meteoroloji Uyardı! Soğuk Hava Dalgası Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika uyarısı vererek düşen hava sıcaklıkları konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.1 dk okuma süresi


1
6 paylaşım, 1 puan

İstanbul için Meteoroloji’den yeni bir yağışlı hava uyarısı daha geldi. Perşembe gününden itibaren düşecek olan sıcaklıklar ile birlikte en düşük sıcaklığın İstanbul’da 3 dereceyi birden bulması bekleniyor.

Ve sıcaklıklar sonunda düşmeye başlıyor. Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte Meteoroloji’den yeni haberler peş peşe geliyor. 2 Kasım Perşembe gününden itibaren düşecek olan sıcaklıklar İstanbul’a yeni bir soğuk hava dalgası daha getirecek. Marmara bölgesinin tamamında etkili olacak soğuk hava sonrasında gece saatlerinde don tehlikesi de baş gösterecek.

Hava sıcaklıkların yaşanan düşüş sadece Marmara bölgesini değil diğer tüm illerde de etkisini devam ettirecek. İstanbul’da şimdilik sadece parçalı bulutlu bir hava hakim olurken özellikle Anadolu yakasında kısmen de olsa sağanak yağışlar görülebilecek. Önümüzdeki hafta sonuna kadar yağışın beklenmediği İstanbul’da de güneş zaman zaman da olsa aralıklarla yüzünü gösterebilecek. Sıcaklıklar İstanbul’da 13 ila 15 derece arasında seyredecek.

SICAKLIKLAR 3 DERECEYE KADAR DÜŞECEK

Meteoroloji’den gelen son bilgilerde ise Perşembe günü İstanbul’da sıcaklığın 3 dereceyi göreceği tahmin edildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen uyarılarda don tehlikesi de ön planda oldu.

Karadeniz üzerinden gelecek olan yeni soğuk hava dalgası ile beraber Salı gecesinden Cuma sabahına kadar başta Marmara bölgesi olmak üzere Anadolu ve Ege’nin iç bölgeleri ile Batı ve Orta Karadeniz’de don olayları görülecek.

Don olayına karşı zirai faaliyet gösteren ve seracılıkla uğraşan vatandaşların gerekli olan tedbirleri almaları istendi.


Sosyal medyada paylaş!

1
6 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!