Nil Erkoçlar Nasıl Rüzgar Oldu?

Bu güne kadar Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirmesi ile ilgili pek çok haber yazıldı çizildi. Herkes Nil Erkoçlar’ın 26 yıl sonra neden cinsiyet değiştirdiğini merak ediyordu6 min


2
17 paylaşım, 2 puan

Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirmesi ile ilgili  pek çok şey yazıldı çizildi. Herkes Nil Erkoçlar’ın 26 yıl sonra neden cinsiyet değiştirdiğini merak ediyordu.Oyunculuğa 10 yaşında başlayan Nil Erkoçlar 15 yaşında oynadığı bir reklam filminden sonra artık adı oyuncu olarak anılmaya başladı.Masum bebeksi yüzü, kaşı gözü düzgün fiziği ve muhteşem oyunculuğu ile o artık ekranların aranan yüzü haline gelmişti. Yıllardır kamera önünde görmeye alıştığımız Nil Erkoçlar’ın 26 yaşında aldığı cinsiyet değiştirme kararı sadece hayatını değil kariyerini de etkilemişti.

Nil Erkoçlar Neden Cinsiyet Değiştirdi

IHA_20130227_277497-1.jpg

26 Yıllık Yaşamını Cinsiyet Değiştirerek Sildi.

Nil Erkoçlar’ın gazetelere ve televizyonlara yapmış olduğu açıklamada kendini hiçbir zaman kız olarak hissetmediğini söylemesi akla gerçekten  sadece hayatında değil ekran önünde de rol mü yaptı sorusunu getirdi.

27c_ccd1e.jpg

Nil Erkoçlar Cinsiyet Değiştirme Kararını Nasıl Verdi?

Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirme kararını nasıl verdi? Bu süreçte neler yaşadı? İşte ile tüm bunları sizin için araştırdım. Nil Erkoçlar aldığı bu cinsiyet değiştirme kararından sonra, Rüzgar Erkoçlar olma sürecinde önce bir tür testlere tabi tutuldu. Yani Erkoçlar bu gün  erkek olmaya karar verdim deyip, yarın hemen bıçak atına yatmadı. Nil  Erkoçlar, ameliyattan önce gördüğü hormonsal tedavinin ardından da geçirdiği bir dizi operasyon sonrası 26 yıllık yaşamını cinsiyet değiştirerek Rüzgar Erkoçlar  oldu.

mqdefault.jpg

O Şimdi Rüzgâr Erkoçlar Olarak Yeni Hayatını Yaşıyor

2013 yıllarının başında cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar, şimdilerde genç ve yakışıklı bir erkek olarak yeni hayatını yaşıyor. Erkoçların 26 yıllık yaşamını cinsiyet değiştirerek sildiği basında ne kadar konuşulsa da sonuçta bu onun tercihi. Bize de saygı duymak düşer. 1468474043-1610314h.jpg

Evlilik Hakkında Ne Düşünüyor

Mutlu bir beraberlik yaşayan ve bu zorlu süreçte hepi yanında olan Sevgilisi Tuğba Beyazoğlu İle nişanlanan Rüzgâr Erkoçlar şimdilerde evlilik hazırlığı içinde. Biz kendisine kurduğu  yeni hayatında sevgilisi  ile şimdiden mutluluklar dileriz.

images-3-1.jpg

Neden Rüzgar Adını Seçti 

Motosiklet kullanmayı çok seven Nil Erkoçlar kendisini en özgür hissettiği zamanların motor kullandığı zamanlar olduğu ve motosiklet kullanırken rüzgarı hissettiği için bu ismi seçmiş.

images-4.jpg

Kendisinde En Sevdiği Özelliği Ne? 

Son üç yıldır ekranlardan uzak olan Rüzgar Erkoçlar’ın kendinde en çok sevdiği empati duygusu. Kendine yapılmasını istemediği hiçbir şeyi karşısındakine yapmayacak kadar vicdanlı.Erkoçlar hayatının her alanında Empati kuruyor ve kendisine yapılmasını istemediği hiç bir şeyi karşısındakine yapmıyor.

images-8.jpg

Nil Erkoçlar İfşa Edildim

Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirme sürecinde ekranlardan uzak kaldı ve hayatını kazanmak için çalıştığı fırında çalıştı. Erkoçları en çok üzen ise, kendi bilgisinin dışında üstelik ameliyatlı iken basın tarafından İfşa edilmesi oldu.

rzgar.png

indir-4.jpg

Cinsiyet Değişimi Birden mi oldu?

İstediği cinsiyete sahip olabilmesi için bir seri ameliyat geçiren Nil Erkoçlar vücudundaki hormon düzeyinin istenilen noktaya getirilmesi 2 yıl hormon tedavisi gördü.

77f_f736c.jpg

nil-erkoclar-in-yeni-hali-4825073_o.jpg

Çocuğu Olacak mı?

Rüzgâr Erkoçlar’ın vücudundaki hormon düzeyinin istenilen noktaya getirilmesi için gördüğü tedavi başarılı oldu. Yeni istediği zaman çocuk sahibi olabilecek.

ruzgarin_son_hali_h65339.jpg

Kıskanç mı?

Uzun soluklu ilişkilerin adamı olduğunu söyleyen Rüzgâr Erkoçlar kıskanç bir karaktere sahip olduğunu saklamıyor. Bu konuda birbirlerini yanlış yapmayacak kadar iyi  tanıdıkları ve güvendikleri için  sevgilisinin de şanslı olduğunu düşünüyor. Erkoçların İlişkide en değer verdiği şey saygı. Rüzgâr Erkoçlar olarak başladığı bu  yeni hayatında sevgilisinin kendisini kıskanmaması için hayranları bile resim çekerken bile oldukça hassas davranıyor.

ruzgar-erkoclar-yeni-sevgili-mi-buldu.jpg

Cinsiyet Değiştirmesinden Çok Nişanlanması İle Gündeme Geldi

Artık neredeyse herkesin dilinde Rüzgar bile nişanlandı  ise biz evde kaldık sözleri dolaşıyor. Rüzgar Erkoçlar kimin ne dediğine bile aldırmadan, cinsiyet değiştirdikten sonra yeni imajıyla, yakışıklı bir erkek olarak yeni hayatına devam ediyor. En son basında yayınlanan nişan fotoğrafları çok yankı uyandırmıştı. Bence bu kadar uzun ve zorlu bir süreçten sonra bu mutlu olmayı hak ediyor.

8bc7f9181be7cedd249f-503f189dbd1ee33ff06d.jpg

ruzgarer.jpg

Askere Çağrıldı mı?

Evet, Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirdikten sonra askere çağrıldı. Basında bu yönde çıkan tüm haberler doğru. Sistemde cinsiyeti erkek olarak değişen Rüzgar Erkoçlar eve gelen celp kağıdı ile askere çağrıldı. Sonrasında geçirdiği bir dizi testler, vs ler sonucunda kendisine askere elverişli değildir raporu verildi.

images-6.jpg

Cinsiyet Değiştirdikten Sonra Ölüm Tehdit Aldı mı?

Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirerek Rüzgar Erkoçlar olduktan  sonra muhafazakar kesimlerden ölüm tehditleri  aldığı ortaya gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu ölüm tehditlerinin devam etmesi halinde oyuncu devletten koruma isteyeceğini açıkladı.

images-13.jpg

Adına Sahte Hesaplar Açıldı

Rüzgar Erkoçlar aldığı ölüm tehditlerin yanı sıra  adın açılan sahte hesaplar hakkında da yasal işlem başlattı.

55eb6c9bf018fbb8f8c032ca-1.jpg

Şuan Ne İş Yapıyor?

Şimdilerde DJ’LİK yapmaya devam eden Rüzgâr Erkoçlar bir süre bu tarz benim programında kamera arksında çalıştı. En son 2016 bir yarışma programına katıldı. Erkoçlar’ın Yurt dışında bir film projesinde yer alacağı da bu aralar  çok konuluşuyor.

41267_h.jpg

images-12.jpg

images-16-1.jpg

Oyunculuğa Veda mı etti?

Kendisine gelen oyunculuk tekliflerini geri çeviren, Rüzgar Erkoçlar’ın yurt dışında yaşamak istediği  de kulağımıza gelen haberler arasında.

images-14.jpg

O Artık Bir Tasarımcı

Seçiciliği ile bilinen Rüzgar  Erkoçlar uzun süre farklı işlerde çalıştıktan sonra kendisine ait tasarım atölyesinde tişört, çorap gibi ürünler tasarlıyor. Erkoçlar tasarladığı bu ürünleri İnternet sitesi üzerinden satışa sunuyor.

23848_iste-ruzgar-Erkoçlar-in-yeni-meslegi_617535.jpg

 


Sosyal medyada paylaş!

2
17 paylaşım, 2 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
3
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!