Romantik Doğum Günü Sürprizleri! Hediye Önerileri

Sevgiliye, eşe, nişanlıya ya sözlüye romantik doğum günü sürprizleri ve romantik doğum günü hediyelerini Kargamel ekibi olarak sizler için hazırladık.4 dk okuma süresi


1
7 paylaşım, 1 puan

Günümüzde en zor bulunan ve düşünmesi ile oldukça kafa yoran şeylerden bir tanesi şüphesiz ki romantik doğum günü sürprizleridir. Hele ki konu sevgiliye, nişanlıya ya da sözlüye sürpriz ise erkek ve kadınlar konusunda akan sular durur.

Arkadaş çevresi aracılığı ile hepimiz romantik doğum günü sürprizleri konusunda bazı tavsiyeler alırız ancak bunların sevgilimiz, eşimiz, nişanlımız ya da sözlümüz tarafınndan beğenilip beğenilmeyeceğini net olarak bilemediğimizden dolayı çokça tereddüte düşeriz. Kargamel ekibi olarak bizlerce ekipçe kafa kafaya verdik ve sizler için romantik doğum günü sürprizleri, hediye önerileri yazımızı hazırladık. Bu içeriğimiz ile sizlerde sevgilinize, eşinize, nişanlınıza ya da sözlünüze doğum günü sürprizi yapmak isterken öneri alabilirsiniz.

Doğum Günü Sürprizleri ve Hediyeleri

1-) Süslenmiş Meyve Tabakları

Özellikle kadınlar süsleri ve rengi çok sever. Eğer sizlerde eşinize, sevgilinize ya da nişanlınıza doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız mutlaka meyveler keserek onlardan süslü püslü tabaklar yapabilirsiniz. Örneğin kırmızı çilek dilimleri ile kalpler yapabilir, elma kabuklarından isminizi yazabilir, üzümlerden ve salatalardan çiçekler, çimenler yapabilirsiniz. Bu süslü tabaklar hem anlamlı hemde renkli olursa bir kadın tarafından oldukça beğenilecektir.

2-) Evinizi Süsleyerek Piknik Yapabilirsiniz

Kadınlar ve erkekler her zaman piknik fikrini sevecektir. Piknik genel olarak parkta, bahçede, plajda ya da yeşilliği olduğu yerlerde yapılır peki evde piknik fikri sizlere nasıl geldi. Günümüzde çoğu insanın ekmek arası denildiğinden ağzı sulanmaktadır. Sizlerde evinizin her tarafını mum ışıkları, güller, gül kuruları ile donatın ve piknik sepetinizi de hazırlayın. Sevdiğiniz kişi eve gelince evin içini loş ışıklı görünce çok beğenecektir.

3-) Bir Mektup Sizi Kurtaracaktır

Kadınlar daha duygusal olduğu için genel olarak uzun yazılara ya da kısa şiirlere bayılmaktadır. Tabi bazı erkeklere beğenecektir ancak nedense pek çok erkek uzun yazılardan üşendiği için kaçmaktadır. Sevdiğiniz kişi kadın ise mutlaka bir mektup veya şiir yazarak ona manevi bir hediye verebilirsiniz. Kadınlar manevi hediyelere maddi hediyelerden daha değer vermekte ve hayatlarının sonuna kadar saklamaktadır. Bu yüzden gününüzü her zaman manevi hediyeler kurtaracaktır.

4-) Kutu Hediyesi Çok Popüler Oldu

Romantik doğum günü sürprizi denildiğinde artık akıllara ilk olarak kutulu hediyeler gelmektedir. Kalpli ya da süslü bir kutunun içerisine ufak oyuncaklar, şekerler, kurabiyeler, çikolatalar konulmakta ve sevgiliye hediye edilmektedir. Sizlerde kutu hediyesi hazırlayarak sevgilinize romantik hediye, romantik sürpriz olarak verebilirsiniz. El emeği ile yapıldığı için oldukça beğenilecektir.

5-) Resimlerinizden Kalpli ve Işıklı Pano Hazırlayın

Resimlerinizi bir araya getirerek kalpli bir şekil aldırmak pekte zor olmayacaktır. Hemen sevdiğiniz kişinin yüzlerce resmini çıkartın ve beraber olduğunuz resimlerde içerisinde olsun. Bu resimleri kalpli bir hal aldırarak birleştiriniz. Daha sonra kırtasiyelerden temin edeceğiniz led ışıkları yaptığınız panonun etrafına kalp şekli olacak şekilde monte ediniz. Led ışıkları yaktığınızda kalpli ve resimlerinizin bulunduğu pano o kadar güzel duracaktır ki hele o resmi duvara astığınızda sevdiğiniz insan size sarılmadan edemeyecektir.

6-) Notlar ile Hediye Avı

Çocukken bir eşyayı bulunmayacak yere saklar daha sonra eve ipuçları için notlar bırakırdık şimdi aynı durumu sevdiğiniz kişi için yapınız. Sevdiğiniz kişinin eline bir ipucu kağıdı veriniz örneğin kağıtta ”kanepenin altına bak yazsın” sevdiğiniz kişi bu ipuçlarını teker teker uygulayarak yeni ipucu kağıtlarına erişsin ve günün sonunda sizin onun için hazırladığınız ya da satın aldığınız doğum günü sürprizine ulaşsın. Aman dikkat edin sevdiğiniz kişiyi çokta ipucu bulması için yormayın gerçi bunlar tatlı yorgunluklar :)

7-) Aşk Konservesi

Konserve kutularını bilirsiniz. Son zamanlarda romantik doğum günü sürprizleri konusunda aşk konserveleri popüler olmuştur. Bu kutuların içerisinde yüzlerce romantik aşk sözleri yazılmakta ve sevgiliye hediye edilmektedir. Unutmayın bu tarz manevi hediyeler çok beğenilmektedir.

Kendiniz Olmayı Unutmayın

Kargamel ekibi olarak kafa kafaya verdik ve sizler için harika romantik doğum günü sürprizleri hazırladık. Bu hediyelerin ve sürprizlerin beğendiğiniz hepsini yapabilirsiniz. Ancak kendiniz olmayı unutmayın. Örneğin doğum gününe takım elbise ile gelmek, kasıntılı durmak, farklı kişilerden espiriler öğrenmek, ciddi durmak gibi şeyleri sakın yapmayınız. Karşınızda ki kişi kadın da olsa erkek de olsa her zaman özgünlük ister. Kendiniz olmaktan korkmayın. Hediyeleriniz kötü dahi olsa sizleri hiçbir zaman bozmaz ancak farklı bir kişi olarak davranmak sizi asla yüceltmez.


Sosyal medyada paylaş!

1
7 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
1
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Okan Baykan

Merhabalar Ben Okan. Sizler için Kargamel ekibi olarak her gün yeni ilginç bilgiler üretmek için çaba sarf ediyoruz. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum ve sizlerin merakını uyandırabilmek için haberler hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!