Sahi Sen Nereden Nasıl Çıktın Kerimcan

Kimine göre çok komik kimine göre de Antipatik. Peki, Kerimcan Durmaz nasıl biri, bu kadar kısa zamanda nasıl ünlü oldu? Sahi sen nereden nasıl çıktın5 min


2
28 paylaşım, 2 puan

Sosyal medyanın en son Fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, kimine göre çok komik kimine göre de Antipatik. Peki, Kerimcan Durmaz nasıl biri, bu kadar kısa zamanda nasıl ünlü oldu? Sahi sen nereden nasıl çıktın Kerimcan diyemeden edemiyorum. Ama bunu derken de yüzümde nedense muzip bir gülümseme beliyor. Kerimcan deyince benim aklıma hayatının her anını sosyal medya üzerinden paylaşan şen kahkahaları ile ortalığı çınlatan yerinde duramayan deli dolu bir adam geliyor. Her anını sosyal medyada paylaşan ilk sen değildin. Ama senden sonra bu akım hızla yayılmaya başladı. Bunları amaçlı ya da amaçsız yaptın bilinmez ama başarılı olduğun kesin ve net. En basiti seni hiç tanımayan biri İnternet’te gezinirken paylaştığın videolardan birine izlese senin bu komik ve doğal hallerine bayılıyordur.

kerimcan-durmazin-hic-bilinmeyen-fotografi-ortaya-cikti-58e5f17911694.jpg

Bu Noktaya Nasıl Geldiği Eminim Kerimcan Durmaz’ın Kendisi de Şaşırıyordur. 

Bir kadını kıskandıracak kadar bakımlı halleri, bitmek tükenmeyen enerjisi her geçen gün artan takipçi sayısıyla bu noktaya nasıl geldiğine eminim kendisi de şaşırıyordur. Bu kadar kısa sürede bu noktaya gelip, her şeyin en güzeli, en iyisi, en lüksüne sahip olmak benim diyen kişinin harcı değil.

5034831.jpg

Bir Kere Çok Yakışıklısın Havalısın Doğalsın

Bir kere çok yakışıklısın, havalısın, doğal. Bence bu kadar havalı görünüp,  doğal davranabildiği için dikkat çekiyor. Belki de bu yüzden kıskanılıyor-sun ve bazılarına Antipatik geliyorsun. Ama senin o doğallığın, renkli kişiliğin, farklı tarzın ve mizacın seni sen yapıyor.

2811HfeWVVkF5_3-1.jpg

Söylediği Her söz olay!

Özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı videolarda söylediği her söz olay oluyor. Ne söylerse söylesin bunu tamamen bir doğaçlama şeklinde yaptığı için söylediği her söz cuk diye yerine oturuyor.

28112YAAjghN5_2.jpg

Ablan Star Bebeğim – Ne mana

 Videolarında Ablan Star bebeğim, ne mana  gibi, sözleri doğaçlama halinde söyleyip olay olan Kerimcan Durmaz bu sözlerin patentini alacak kadar akıllı bir adam. 

kerimcan-1.jpeg

Estetiksiz Görüntülerinden Rahatsız Oluyor mu?

Estetik yaptırdığını söylemekten çekinmeyecek kadar öz güveni yüksek biri olan Kerimcan Durmaz estetiksiz görüntülerinin yayınlanmasından hiç rahatsız olmuyor. 

3bb56f0e-b1bf-494e-be61-29f851603881-2.jpg

Kerimcan Ne iş yapıyor?

Geçmişinde hayatını kazanmak için yurt dışında makyözlük yapan Kerimcan  Durmaz  için bu adam ne iş yapıyor da bu kadar para kazanıyor diye bir soru gelebilir.  Kerimcan hayran kitesinden oluşturduğu bir platform var sevenleri ile dolup taşan mekanlarda DJ’lik kabinine geçip,insanları eğlendiriyor. Çok güzel dans ediyor i bitmeyen enerjisi ile insanları eğlendirmesini biliyor daha ne olsun.

0x0-24.jpg

Neden Bu Kadar İş Teklifi Alıyor?

Kerimcan  Durmaz benim stilim programda jüri üyeliği yapıyor. Enteresan bir şekilde sevilen Kerimcan doğallığı ve farklı mizacından dolayı bu kadar çok iş teklifi alıyor.  kerimcan-durmaz-2.jpg

En Büyük Hayali Ünlü Olmaktı.

Çocukluğundan beri ünlü olmak isteyen Kerimcan hayalini yaptığı yayınlar sayesinde bu hayalini gerçekleştirmiştir. Kerimcan Durmaz’ın bundan sonraki en büyük hedefi sin gel çıkartmak.

s-2796ea8357ae9218bf7ce5891736bcfc992c0989.jpg

Kerimcan Neden Saldırıya Uğradı

Kerimcan Durmaz DJY’lik yaptığı mekânda sahnedeyken çıkan arbedede Menajeri tarafından mekândan çıkarılırken ayağı sandalyeye takılarak yaralandı. Yani Kerimcan Medyada yansıtıldığı 20 kişinin birden saldırısına uğramadı. Ağzı burnu kırılmadı sadece ayak bileğinden yaralandı.

5841211018c7741988ffe84b.jpg

Kerimcan Durmaz Cinsel Tercihinden Dolayımı Bu Kadar Tepki Görüyor.

Hayır, tabi ki ki değil. Yayınladığı videolar ile Türkiye’de bir ilki başaran Kerimcan Durmaz sosyal medyada bu kadar Fenomen olduğu ve bundan para kazandığı için bazı kesimlerin aşırı tepkisini çekiyor.28112YAAjghN5_2-1.jpg

 Kerimcan Durmaz’ın Hiç Bilinmeyen Yönleri

Her geçen gün ününe ün katan sosyal medya Fenomeni Kerimcan Durmaz aslında oldukça muhafazakar biri. Kuran okuyup namaz kılan Kerimcan sahneye dua etmeden çıkmıyor. Hakkında şimdiye kadar gay olduğuna dair birçok haber çıkan Kerimcan sanıldığı gibi ne gay nede cinsiyetini değiştirdi.

NDYxNTgxOD-kerimcan-durmaz.jpg

Yakında Bir Filmde Oynayacağı Doğrumu?

Son günlerde Kerimcan Durmaz ‘ın yeni bir sinema filminde baş rolde oynayacağı konuşuluyor.Peki, bu konuda takipçilerine henüz açıklama yapmayan Kerimcan gerçekten bir sinema filminde oynayacak mı? Biz sizin için
araştırdık. Kerimcan Durmaz yeni oynayacağı film için Enis Özkan’la anlaştı. Bize de hayırlı demek düşer

580f06836ce436131ce0c027.jpg

Kerimcan Durmaz Boş Zamanlarında Ne Yapıyor

Doğallığı ve kendisine özgü tavırları ile çok sevilen Kerimcan ve tam bir arkadaş canlısı. Boş zamanlarında arkadaşları ile buluşuyor, alışveriş yapıyor, çok ailesiyle zaman geçiriyor. Arkadaşları ile geçirdiği zamanları sosyal medyadan paylaşarak herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Kendini ile barışık olan Kerimcan, kimsenin ne düşündüğüne aldırış etmeden hayatınız özgürce yaşıyor. Sözün kısası hayattan keyif almasını biliyor ve
yaşadığı hayatın hakkını veriyor.

images.jpg

Seni Çekemeyenlerin Antenine Yıldırım Düşsün Kerimcan

Kim ne derse desin iyi ki varsın Keremcan Durmaz.  Hep böyle olduğun gibi kal emi biz seni bu farklı
mizacını ve doğal hallerini sevdik. Yeni projelerini de dört gözle bekliyoruz. Seni sevenler olduğu kadar çekemeyenlerin de olduğunu biliyoruz. Ne diyelim seni çekemeyenlerin antenine yıldırım düşsün Kerimcan sen cansın can…


Sosyal medyada paylaş!

2
28 paylaşım, 2 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
5
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!