Satışa Çıkan iPhone X İçin Mağaza Önlerinde Uzun Kuyruklar

Dünya devi Apple'ın bugün itibari ile satışa çıkardığı iPhone X'i almak isteyen kullanıcılar, Apple mağazaları önünde uzun kuyruklar oluşturdu.1 dk okuma süresi


3
8 paylaşım, 3 puan

Dünya devi Apple’ın en çok beklenen telefonlarından biri olan iPhone X sonunda satışa sunuldu. Günler öncesinden Apple mağazaları önünde bekleyen insanlar ise oldukça şakınlık yarattı.

Satışa sunulmuş olmasına rağmen Apple’ın merakla beklenen iPhone X telefonuna ulaşmak pek mümkün değil. Çünkü ön siparişe çıktığı anda satın alınmaya başlanılan telefonun stokları neredeyse bitmiş durumda. Apple geçtiğimiz günlerde telefonun stoklarının tükenme aşamasına geldiğini ve siparişleri yetiştiremediklerini belirten bir açıklamada da bulunmuştu. Tüm dünya genelinde inanılmaz bir merakla beklenen iPhone X model telefonlar satışa çıktığı itibaren Apple’ın kapısında uzun kuyruklar oluşmuş durumda.

UZUN KUYRUKLARLA iPHONE X BEKLİYORLAR

Apple’ın satışa çıkardığı bölgelerden gelen görüntüler ise görenleri şaşkına çeviriyor. Henüz satışa çıkmadan önce oluşan kuyrukta ki insanlar iPhone X alabilmek için birbirleriyle yarışır hale geldiler. Telefonu almayı kafasına koymuş insanlar ise Apple mağazalarının kapısına 2-3 gündür kamp kurmuş şekilde bekliyorlar. Öte yandan telefonun bugün itibariyle satışa çıkarılması ise, zaten oluşmuş olan uzun kuyrukları iyice kontrol edilemeyecek boyutlara getirdi.

Sosyal medya üzerinden Singapur’dan atılan bir tweet ve fotoğraf ise bunu kanıtlar nitelikte oldu. Apple mağazasının önünde çekilen fotoğrafta bir çok insanın beklediği görülüyor.

Apple ise ön siparişe çıkardığı iPhone X’in, alınan ön siparişlerini oldukça az sayıda tutarak, telefonun stoğunu Apple mağazalarına dağıttı. Öyle ki bazı Apple mağazalarında kaos ortamı oluşmaması için polisin gözetim sağladığı belirtiliyor.

STOKLAR YENİLENECEK

Bu kadar ilgi gören iPhone X’in stokları ise elbette beklentiyi karşılayamayacak. Apple mağazası önünde bekleyen bir çok insan stok yetersizliği yüzünden iPhone X’i alamayacak. Bu durum hakkında açıklamalarda bulunan dünya devi şirket ise iPhone X modelinin stoklarını yakın zamanda artıracaklarını belirttiler.


Sosyal medyada paylaş!

3
8 paylaşım, 3 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
3
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!