O Ses’in Finalisti Vurularak Öldürüldü

O Ses Kamboçya'ya katılarak finale kadar yükselen 23 yaşındaki güzel kıskançlık yüzünden eski eşi tarafından vurularak öldürüldü.1 min


0
6 paylaşım

Türkiye’de ki O Ses Türkiye’nin bir benzeri yapılan Kamboçya’da ki O Ses’e katılan ve sesi ile oldukça ünlenerek geniş bir hayran kitlesine sahip olan San Sreylai, geçtiğimiz gün uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti.

ESKİ EŞİ VURUP ARDINDAN İNTİHAR ETMİŞ

23 yaşında bulunan şarkıcıyı ise vuran kişinin eski eşi olduğu ve vurduktan sonra eski eşininde intihar ettiği belirtildi.
Türkiye’de izlenildiği kadar büyük bir kitle ile seyredilen O Ses yarışması ekranlara bu kez cinayet haberi ile geldi. Dünya manşetlerine taşınan haberde San Sreylai hakkında bilgiler belirtildi. Önceki gün silahlı saldırıya kurban giden 23 yaşında ki genç kadın şarkıcı eski kocası Chey Rin tarafından vurularak öldürüldü. San Sreylai’yi vurarak öldüren eski koca daha sonra intihar etti ve eski kocanın olay yerinde hayatını kaybettiği belirtildi.

Geçtiğimiz sene yarışmada finale kadar ilerleyen 23 yaşındaki güzelin kocasından boşandığı ve evli oldukları süreç içerisinde ise sürekli kavga halinde oldukları belirtildi. Güzellik merkezinin girişinde meydana gelen olayın sonrasında görgü tanıkları silah seslerinin 3-4 kez geldiğini vurguladı.

“AŞIRI KISKANÇTI”

Çiftin 2 çocuğu bulunduğu belirtilirken, San Sreylai’nin ablası olan San Kongkea yaptığı açıklamada “Sreylai’nin kocası çok fazla kıskançtı. O Ses Kamboçya’ya katılması üzerine boşandılar. İlişkileri her geçen gün kötüleşiyordu.” ifadelerini kullandı.

San Sreylai’nin arkadaşı Dara, İngiltere’nin en gözde gazetelerinden biri olan The Sun’a yaptığı açıklamada “Eşi kesinlikle O Ses’e katılmasını istemezdi. Sreylai O Ses’e katıldıktan sonra çok büyük bir kavga ettiler ve evlerini ayırdılar. Sreylai’yi sürekli tehtid ediyor ve taciz ediyordu. Sreylai’ye sürekli rahatsızlık yaşattı.” dedi.


Sosyal medyada paylaş!

0
6 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
3
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!