Sony Games Week’te 7 Oyun Duyurmaya Hazırlanıyor

Sony Interactive Entertainment, Paris'te yapılacak olan Games Week'te 7 oyun tanıtımı yapacağını duyurdu.1 min


0
6 paylaşım

Paris Games Week’te vereceği briefing öncesi resmi duyuru yayınlayan Sony Interactive Entertainment, PlayStation üzerinde oynanan oyunlara dair bir sunum yapacağını belirtti. Bu hafta düzenlenecek olan Paris Games Week’ta kullanıcıların beğenisine 7 oyun sunacak olan Sony Interactive Entertainment, blog sayfasında yaptığı açıklamada bu oyunların 30 Ekim tarihinde kullanıcılarla bulaşacağı belirtildi.

PLAYSTATİON 4 VE PLAYSTATİON VR OYUNLARI

PlayStation 4 ve PlayStation VR’ıda kapsayacak olan, çıkacak oyunların 08.00’da başlamasını planlayan Sony Interactive Entertainment’ın gösterim etkinliği öncesinde sunumu yapılacak. Daha sonra 09.00’da gösterinin başlamasıyla birlikte PlayStation oyunlarının dalgası ile kullanıcılar Sony tarafından oyunlarla baş başa bırakılacaklar. Etkinliğin bitiminin ardından Sony Interactive Entertainment’ın sunduğu gösteri yayını, oyunları anlatan daha derin bir yayına girecek.

Sony Interactive Entertainment’da görev yapan Sid Shuman konu hakkında yaptığı açıklamada “Çılgınca bir gün geçireceğiz” ifadelerini kullandı. Sid Shuman’ın bu açıklamaları ise gösterime girecek olan E3’ün yalnızca hikayenin bir kısmı olduğunu düşündürüyor. Sony’nin bu sene yaptığı E3 bildirimleri arasında Shadow of the Colossus’un yeni bir yapımı, Call of Duty: WWII’in çok oyunculu bölümlerine ilk bakışlar gibi bölümlerde yer alıyordu.

Bu hafta Paris Games Week’te yapılacak olan briefing’in, Sony Interactive Entertainment tarafından, herkesin görebilmesi için canlı olarak yayınlanması planlanıyor. Kullanıcıların meraklarını giderecek olan Sony’nin yeni oyunları ile göz kamaştırdığı kesin!

Öte yandan Sony Interactive Entertainment’in İngilizce olarak yayın yapacağı bilinirken, Paris Games Week’te yapılacak 2017 basın konferansı öncesi canlı yayınını ise kullanıcılar, etkinliğe katılıp deneyimlerin paylaşılacağı live playstation’dan bulabilecek.


Sosyal medyada paylaş!

0
6 paylaşım

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
3
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
2
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!