TEM’de Gece Saatlerinde TIR Dehşeti

Gece saat 04.00 saatlerinde içerisinde uyuşturucu bulunan bir TIR polis ekiplerinden kaçmak için TEM otoyolunu birbirine kattı.1 min


1
5 paylaşım, 1 puan

TEM otoyolunda seyreden ve polisin dur ihtarına uymayan TIR , ters yönde ilerleyerek trafikte vatandaşlara adeta korku dolu anlar yaşattı. Polislerin TIR’ı durdurmak için lastiklerine ateş açması sonucunda kıvılcımlar çıkartarak 10 kilometre boyunca harekete devam eden TIR sonunda durduruldu. Başka bir sürücünün otomobilinden o anları çekmesi anlık olarak kameralara yansıdı.

TEM OTOYOLU BİRBİRİNE GİRDİ

Saat 04.00 sularında TEM otoyolunda meydana gelen olayda Ümraniye’den Beykoz istikametinde seyir halinde olan bir TIR polis ekipleri tarafından durdurulmaya çalışıldı. Polislerin durma ihtarına uymayan TIR sürücüsü, TEM otoyolunu birbirine kattı. Bir süre TEM otoyolunda seyreden ve ardından Fatih Sultan Mehmet köprüsüne giren TIR, ters yönde hareket etmeye devam etti. Aracın lastiklerini hedef alan polisler, lastikleri vurunca TIR 10 kilometre daha jantlarından kıvılcımlar saçarak yoluna devam etti.

YAKALANAN SÜRÜCÜ KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Sarıyer girişinde durdurulan TIR sürücüsü araçtan indirilerek polis tarafından gözaltına alınırken, araç çevresinde güvenlik çemberi oluşturuldu. Polisler tarafından aracın içerisinde yapılan detaylı arama sonucunda uyuşturucu madde ele geçirilirken, TIR sürücüsü sorgu için Etiler Karakoluna götürüldü. TIR ise bir süre sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait vinç yardımıyla olay yerinden kaldırıldı.

OLAY ANI KAMERALARDA

TEM otoyolunda TIR’ın kaçması sonucu hareketli dakikaların yaşandığı o anları ise başka bir otomobil sürücüsü cep telefonu kamerası ile kaydetti. Polisin olay hakkında başlattığı detaylı soruşturma devam ediyor.


Sosyal medyada paylaş!

1
5 paylaşım, 1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
4
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık
Helal Olsun Helal Olsun
0
Helal Olsun
Tuğçe Gürel

Ankaralı, 24 yaşında, hayatın yorduğu bir bilgisayar öğretmeni. Futbol tutkunu ve teknoloji aşığı. Daha ne olsun?

0 Yorum var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder Gelsin
Kişilik Testi
Kişilik ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görseller ile süslenmiş makaleler
Listeler
Numaralandırılmış halde yazılan liste içerikleri
Oylanabilir Liste
Sıralaması kullanıcı oylarıyla değiştirilebilen liste
Sosyal medyada bizi takip ederek destek olabilirsin!